w

DramatDramat SuperSuper

15-letnia Viki Gabor zrobiła sobie tatuaż na dłoni?! Na najnowszych zdjęciach wygląda na o wiele starszą niż w rzeczywistości

Viki Gabor już tak nie wygląda - fot. AKPA/Piętka Mieszko
Viki Gabor już tak nie wygląda - fot. AKPA/Piętka Mieszko

Viki Gabor udostępniła w sieci swoje aktualne zdjęcia. Na jej dłoni pojawił się sporych rozmiarów tatuaż, który kradnie całą uwagę. Młodziutka wokalistka na kadrach wygląda na o wiele starszą niż w rzeczywistości. Jak to możliwe?

Viki Gabor zyskała popularność w 2019 roku po tym, jak została finalistką 2. edycji programu The Voice Kids. Krótko po tym zwyciężyła w 17. finale Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci, zyskując ogromną popularność. Przez kilka kolejnych miesięcy pracowała nad swoim debiutanckim albumem studyjnym pt. Getaway (Into My Imagination). Na swoim koncie ma także single, które pokryły się złotem i platyną.

W ostatnim czasie mówi się o niej coraz częściej, ponieważ przeszła niemałą metamorfozę. Choć Viki ma zaledwie 15 lat i dopiero co skończyła szkołę podstawową, wygląda o wiele dojrzalej. Teraz uwagę jej fanów przyciągnął sporych rozmiarów tatuaż na dłoni. Czy to dziara na stałe?

Viki Gabor przeszła metamorfozę. Zrobiła sobie tatuaż?

Wokalistka nie tylko jest bardzo aktywna zawodowo, ale i w mediach społecznościowych. Na swoim profilu na Instagramie regularnie publikuje fotki, które nie raz budzą ogromne oburzenie. Nie wszystkim podoba się, że 15-latka już teraz wybiera mocne makijaże, odważne stroje, a nawet przybiera wymyślne pozy.

Na przestrzeni ostatnich miesięcy Gabor bardzo się zmieniła i wygląda o wiele dojrzalej od swoich rówieśniczek. Nie tak dawno temu zaprezentowała internautom piercing nosa, a teraz wywołała jeszcze większe zaskoczenie, ponieważ na najnowszych zdjęciach widać sporych rozmiarów tatuaż na jej dłoni. Fanki od razu zaczęły dopytywać, czy jest prawdziwy, jednak na szczęście okazało się, że został wykonany henną.

Uwagę przyciąga również jej makijaż i fryzura, dzięki którym wygląda na starszą o dobre 10 lat. Koniecznie zajrzyjcie do naszej galerii i dajcie znać, co sądzicie o odmienionym wyglądzie Gabi.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Zdjęcie poglądowe - fot. slupsk.policja.gov.pl

Adwokatka ze Słupska raniła dwóch mężczyzn nożem. Później zbeształa i pobiła policjantów, bo pijana wjechała w sąsiedni budynek

Edyta Górniak - fot. Instagram @edytagorniak, Pixabay @congerdesign

Edyta Górniak przestrzega Polaków przed wodą w butelkach. Jej zdaniem to substytut, a „prawdziwa występuje tylko na wolności”