w

Edyta Górniak przestrzega Polaków przed wodą w butelkach. Jej zdaniem to substytut, a „prawdziwa występuje tylko na wolności”

Edyta Górniak - fot. Instagram @edytagorniak, Pixabay @congerdesign
Edyta Górniak - fot. Instagram @edytagorniak, Pixabay @congerdesign

Edyta Górniak zaskoczyła po raz kolejny. Jeszcze nie tak dawno temu przekonywała fanów o istnieniu wśród ludzi reptilian, a teraz przekonuje, że woda w butelkach nie jest prawdziwa. Jak to?

Edyta Górniak już na początku pandemii koronawirusa zaczęła dzielić się z fanami teoriami spiskowymi, które rozpowszechniała za pomocą mediów społecznościowych. Od początku była przeciwna szczepieniom, a nawet zdarzyło jej się twierdzić, że w szpitalach leżą statyści. Nie przekonywały jej nawet nagrania, które publikowali chorzy, w tym Andrzej Piaseczny. Przekonywała również, że w show-biznesie nie brakuje reptilian.

Naprawdę, ja pracuje w show-biznesie. Wiecie, ile tam jest reptyli? Słowo daję. Nie każdy, kto wygląda jak człowiek, ma duszę. Ma tylko kombinezon biologiczny i te same potrzeby fizyczne, biologiczne, ale nie ma połączenia z pierwotną świadomością, ze źródłem i zapomniał lub nigdy nie poczuł tej świętej energii wszelkiego stworzenia — przekonywała na XIX Zlocie Wolnych Ludzi — Harmonia Kosmosu 2022.

Teraz postanowiła podzielić się swoimi przemyśleniami na temat wody.

Edyta Górniak przekonuje, że woda w butelkach nie jest prawdziwa

Tym razem Górniak postanowiła przestrzec internautów przed wodą butelkowaną. Na wstępie podkreśliła, jak ważne znaczenie ma dla ludzi ten właśnie płyn.

Woda — jedna z dwóch obok Krwi, Świętych substancji, których nigdy nie zdoła zastąpić żaden syntetyk i żadna technologia

Jest podstawowym pokarmem wszystkich istnień organicznych. Jest uzdrowieniem, oczyszczeniem, pożywieniem, rozpuszczeniem i pamięcią historii Ziemi

Występuje pod wieloma postaciami. Wszystkie doskonałe.

W dalszej części wpisu przekonywała, że woda butelkowana nie jest prawdziwa, a ma jedynie podobny charakter do tej występującej naturalnie.

(Niestety dla ludzi) Prawdziwa Woda występuje tylko na wolności. Reszta, czyli wszystkie zamknięte w na lata w butelkach, to substancje tylko złudnie podobne charakterem do Wody.

Zdaniem divy, nie można jej zamknąć w butelce bez wcześniejszej obróbki, ponieważ zgnije.

Woda to Życie. Nie można zamknąć naturalnej flory bakteryjnej w butelce, bo zgnije. Aby nie zgniła, musi ulec obróbce, czyli zniszczeniu jej flory. W ten sposób powstaje substancja / substytut na podobieństwo Wody. Ma jej charakter, lecz nie ma jej struktury.

Na koniec wskazała, że można ożywić wodę. W jaki sposób?

Możesz ożywić Wodę intencją Miłości i Wdzięczności. Jeśli uzyskasz właściwy kod jej częstotliwości, zmienisz jej strukturę. Na podobnej zasadzie upraszczając, jak uruchamia się silnik od silnika

Bez życia – nie ma Wody
Bez Wody – nie ma Życia

Na tym polega Potęga Świętości

the Power of Water

Edyta Górniak

O dziwo, wielu internautów zgadza się z jej stwierdzeniem, a wy jak uważacie?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Viki Gabor już tak nie wygląda - fot. AKPA/Piętka Mieszko

15-letnia Viki Gabor zrobiła sobie tatuaż na dłoni?! Na najnowszych zdjęciach wygląda na o wiele starszą niż w rzeczywistości

[VIDEO] Nożownik zaatakował w centrum Lublina. Poszło o 20 złotych. Policja opublikowała wstrząsające nagranie