w

SuperSuper DramatDramat HahaHaha

[VIDEO] Ukraiński kierowca zaczepia rosyjskie czołgi stojące bez paliwa na drodze: „Mogę was zawieźć do Rosji”

fot. Twitter / YouTube

Wojna na Ukrainie trwa, a Ukraińcy dzielnie bronią się przed okupantem. Zarówno zwykli mieszkańcy, jak i żołnierze, są pełni determinacji, aby powstrzymać Rosjan. W sieci pojawiają się nagrania ukazujące Rosjan bez kluczowego zaopatrzenia.

 Władimir Putin w czwartek zadecydował o „specjalnej operacji” mającej na celu demilitaryzację Ukrainy i pozbycie się „reżimu w Kijowie”. Niestety, zachodni wywiad miał rację co do inwazji.

Rosyjskie wojska ruszyły do ataku na sąsiada, a inwazja rozpoczęła się od ataków bombowych na strategiczne cele położone na całym terytorium Ukrainy. Niestety, rosyjskie bomby i rakiety stale spadają też na miasta i cele cywilne. Wśród pierwszych ofiar znalazła się 14-letnia dziewczynka, która jechała na rowerze, gdy nagle spadła na nią bomba.

Według najnowszych doniesień, wojska rosyjskie ostrzelały w sobotę ambulans, który transportował rannych. Zginął kierowca, a ratownik jest ranny.

[VIDEO] Rosjanie ostrzelali ambulans przewożący rannych! Drastyczne nagranie, kierowca nie żyje

Kierowca rozmawia z rosyjskim wojskiem

W ostatnim czasie coraz więcej mówi się o tym, że Rosjanie mają problemy z liniami zaopatrzenia. W mediach pojawiły się nagrania rosyjskich pojazdów stojących na drogach bez paliwa. Warto wspomnieć, że Rosjanie mają też problem ze zbieraniem ciał poległych żołnierzy. W niektórych miejscach trupy leżą już kilka dni.

26 lutego na całym świecie stało się popularne nagranie, na którym ukraiński kierowca angażuje się w krótką rozmowę z załogą pojazdu opancerzonego stojącego na szosie. Okazuje się, że nie mają paliwa i nie wiedzą, gdzie jadą.

Tłumaczenie dialogu

Kierowca: „Zepsuł się wam pojazd?

Rosjanie: „Skończyło się nam paliwo

Kierowca: „Mogę was podholować z powrotem do Rosji”

*śmiech*

Kierowca: „Wiecie, gdzie kazali wam jechać?

Rosjanie: „Nie, nie

Kierowca: „Do Kijowa

Rosjanie: „Nie pier*ol. Co mówią w wiadomościach?

Kierowca: „Wszystko jest w naszych rękach, wasi żołnierze się dobrze poddają

Kierowca: „Wcześniej zapytałem całą kolumnę i też nie wiedzieli dokąd jadą, ani gdzie są

*odjeżdża*

Obrona Ukrainy

Ukraińcy nie poddają się w walce z okupantem i dzielnie stawiają mu czoła. Mieszkańcy miast zgłaszają się po broń i uczą się tworzyć koktajle Mołotowa, a do walki stanął był prezydent Ukrainy czy mer Kijowa.

Wśród obrońców ojczyzny znaleźli się wielcy bohaterowie, tacy jak Witalij Skakun, który poświęcił się, aby wysadzić most, zanim nadciągną rosyjskie czołgi, „Duch Kijowa”, który rzekomo zestrzelił aż 6 rosyjskich samolotów, czy żołnierze z Wyspy Węża.

Źródło: Twitter

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

[VIDEO] Rosjanie ostrzelali ambulans przewożący rannych! Drastyczne nagranie, kierowca nie żyje

[VIDEO] Czeczeński generał Magomed Tuszajew zabity pod Kijowem. Kadyrow nagrał wiadomość na Instagramie