w

SuperSuper DramatDramat HahaHaha

TVN zdecydowało co z karierą Doroty Wellman. To już oficjalne. Ulubiona prowadząca widzów potwierdziła krążące plotki

Dorota Wellman - fot. Niemiec/AKPA
Dorota Wellman - fot. Niemiec/AKPA

Dorota Wellman przez wielu widzów uważana jest za jedną z najlepszych prowadzących Dzień dobry TVN. Ostatnio w sieci zawrzało od plotek na temat jej dalszej współpracy ze śniadaniówką. Stacja już podjęła decyzję. Pożegna się z pracą?!

Dorota Wellman w przeszłości pracowała w TVP i to właśnie tam stworzyła z Marcinem Prokopem jeden z najlepszych dziennikarskich duetów w historii polskiej telewizji. Po zakończeniu współpracy oboje przenieśli się do TVN, by wspólnie poprowadzić Dzień dobry TVN. Błyskawicznie podbili serca widzów, którzy pokochali ich za ogromny dystans do siebie i świata, profesjonalizm i poczucie humoru.

Prowadząca jest jedną z największych gwiazd stacji, jednak ostatnio wielu widzów miało poważne wątpliwości co do jej przyszłości. Wszystko zapoczątkowała wieść, że do formatu dołączają Małgorzata Rozenek i Krzysztof Skórzyński. W krótkim czasie zdementowano plotki, ale jest w nich ziarnko prawdy.

Dorota Wellman znika z Dzień dobry TVN?

Super Express ustalił, że pracodawcy bardzo docenili talent Doroty i już wkrótce poprowadzi własny program! 10 grudnia na antenie stacji ma zostać wyemitowany premierowy odcinek nowego formatu — Rozmowy Dzień Dobry TVN, który będzie można obejrzeć po każdym wydaniu śniadaniówki.

W “Rozmowach Dzień Dobry TVN” zaproponujemy widzom spotkania z wybitnymi postaciami, które już zdążyły zapisać się w historii lub tę historię właśnie tworzą. Przygotowaliśmy program, który w całości opiera się na intymnej, szczerej rozmowie z zaproszonym gościem — wyznała Wellman w TVN.

Dziennikarka nie ukrywa, że bardzo się cieszy z tego powodu.

Ciekawość świata i drugiego człowieka to nieodłączne cechy zawodu dziennikarza. Jeśli stworzysz drugiej osobie przestrzeń do rozmowy, wymiany myśli, poglądów, nawet w przypadku dobrze znanych bohaterów, możesz odkryć nową historię czy nieoczekiwaną płaszczyznę porozumienia […]. Dla mnie te spotkania mają ogromną wartość: inspirują, pozwalają spojrzeć oczami rozmówcy na sprawy niezwykle ważne, ale też te zupełnie prozaiczne, bliskie każdemu z nas — dodała.

Widzowie jednak mogą być spokojni — Wellman nie zrezygnowała z dotychczasowej posady i nadal będzie prowadzić z Prokopem Dzień dobry TVN.

Będziecie oglądać nowy program?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Łukasz Nowicki pożegnał ojca - fot. Instagram @lukasz__nowicki

Łukasz Nowicki w pięknych słowach pożegnał zmarłego ojca. Dopiero o poranku dotarły do niego przykre wieści. „Wczoraj utraciłem pion”

Celine Dion jest nieuleczalnie chora - fot. screenshot Instagram @celinedion

Celine Dion jest NIEULECZALNIE CHORA! Wokalistka ze łzami w oczach wyznała: „Nie mogę śpiewać”