w

Tragedia w Sosnowcu. Niespełna 5-letnia dziewczynka wypadła z okna na piątym piętrze. Spełnił się najgorszy możliwy scenariusz

4,5-letnia dziewczynka wypadła z okna w Sosnowcu - fot. screenshot GoogleMaps, YouTube @KlodzkoNeeds Batman
4,5-letnia dziewczynka wypadła z okna w Sosnowcu - fot. screenshot GoogleMaps, YouTube @KlodzkoNeeds Batman

W środę 27 lipca na ulicach Sosnowca rozegrał się prawdziwy dramat. 4,5-letnia dziewczynka gruchnęła na ziemię po tym, jak wypadła z piątego piętra. Czy tej tragedii można było uniknąć?

Wszystko działo się w centrum Sosnowca. Z jednego z okien na 5. piętrze w bloku znajdującym się przy ul. Małachowskiego wypadła 4,5-letnia dziewczynka. Na miejscu jako pierwsi pojawili się strażacy i to oni podjęli akcję reanimacyjną. Szybko jednak zorientowali się, że nie przynosi ona skutku.

Sosnowiec. 4,5-letnia dziewczynka wypadła z okna na piątym piętrze

W krótkim czasie na ul. Małachowskiego pojawił się zespół ratownictwa medycznego. Nie zwlekając, przejęli dziewczynkę i próbowali przywrócić ją do życia. Mimo usilnych prób nie udało się.

Niestety, mimo wysiłku ratowników, dziewczynki nie udało się uratować. Dziecko zmarło. Na miejscu cały czas trwają czynności — przekazała podkom. Sonia Kepper, rzeczniczka prasowa policji w Sosnowcu.

Na tę chwilę policja nie chciała zdradzić, co przyczyniło się do tej tragedii. Z nieoficjalnych ustaleń Super Expressu wynika, że do wypadku doszło, gdy matki dziewczynki nie było w domu, a jej ojciec wybrał się do sklepu po piwo, zostawiając ją samą. Gdy zobaczył stojącą pod blokiem karetkę pogotowia i policję, miał wyrzucić reklamówkę z zakupionym trunkiem. Jak wskazuje tabloid, istnieją poważne przypuszczenia, że w tym czasie mógł być pod wpływem narkotyków i alkoholu.

Para z córką mieszkała w bloku od niedawna. Czynności na miejscu zdarzenia trwały przez kilka godzin. Niewykluczone, że prokurator zleci przeprowadzenie sekcji zwłok.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Zostawiła półtoraroczną córkę bez opieki - fot. Facebook --

Poznała mężczyznę na Tinderze i straciła głowę. Dla niego zostawiła 1,5-roczną córkę samą w domu. Diana konała w męczarniach

Udusił żonę w wannie - fot. Facebook ---

Krzysztof z Podlasia udusił żonę, gdy bezbronna leżała w wannie. Zrobił to, ponieważ zobaczył w niej postać z zaświatów?!