w

Zwyrodnialec molestował dziecko w autobusie w Sosnowcu. Policja pokazała jego twarz i prosi o pomoc

fot. materiały policyjne

Policja opublikowała zdjęcia mężczyzny, który w autobusie miejskim molestował 14-letnią dziewczynkę. Sytuacja została zarejestrowana przez kamery monitoringu zamontowane wewnątrz pojazdu. Funkcjonariusze proszą o pomoc wszystkich, którzy mogą mieć informacje pozwalające na odnalezienie poszukiwanego mężczyzny.

W autobusie linii 935 między przystankami Pogoń-Orla i Pogoń-Grota-Roweckiego 8 czerwca bieżącego roku doszło do skandalicznej sytuacji. Policja przekazała, że mężczyzna napastował 14-letnią dziewczynkę na tle seksualnym.

Policja poszukuje mężczyzny

Policja z Sosnowca niedawno zdecydowała, że opublikuje wizerunek sprawcy napaści. Funkcjonariusze proszą o pomoc w ustaleniu, kim jest mężczyzna, którego wizerunek uchwyciły kamery monitoringu.

Osoby, które mają jakiekolwiek informacje w sprawie, proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu pod numerem 47 8521 333, oficerem Dyżurnym pod numerem 47 8521 255 lub 47 8521 200, lub kontakt osobisty z najbliższą jednostką policji.

Policjanci przekazali, że gwarantują pełną anonimowość osobom, które przekażą informacje w sprawie.

Rozpoznajecie tego mężczyznę?

fot. materiały policyjne
fot. materiały policyjne
fot. materiały policyjne

Źródło: Policja w Sosnowcu

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Pan młody miał ślub oraz ważny mecz w tym samym czasie. Nagranie podbiło internet [VIDEO]

Sara James nie wygrała AGT - fot. Instagram @sara_james_music

Sara James nie wygrała amerykańskiego „Mam talent”, ale wystąpiła na scenie z Black Eyed Peas. Will.i.am nie mógł się jej nachwalić: „Ona jest supergwiazdą!”