w

Pan młody miał ślub oraz ważny mecz w tym samym czasie. Nagranie podbiło internet [VIDEO]

fot. TikTok screenshot

Są osoby, które po prostu nie mogą przegapić występu swojej ulubionej drużyny i zrobią wszystko, aby oglądnąć mecz, czasem dopasowując terminy rodzinnych uroczystości do piłkarskiego terminarza.

Inni kibice wychodzą z założenia, że niektóre wydarzenia są ważniejsze niż mecz, jako że kolejne spotkanie ich drużyny może odbyć się już za kilka dni.

Co pewien czas media społecznościowe obiegają nagrania z kibicami, którzy starają się łączyć życie rodzinne oraz pasję do sportu.

Nagranie ze ślubu podbiło internet

W ostatnich kilku dniach w sieci ogromną popularność zdobył krótki film z kibicem Milanu, który żenił się akurat, gdy jego ulubiony klub prowadził zmagania z Sampdorią.

Na pochodzącym z soboty nagraniu widzimy, że wszystko zdaje się przebiegać zgodnie z planem. Goście biją brawo, a panna młoda szeroko się uśmiecha. Gdy świeżo upieczony mąż wraz ze swoją wybranką zaczyna wychodzić z kościoła, dostrzega jednego ze swoich przyjaciół, który chce mu coś pokazać.

Znajomy pana młodego wystawia mu telefon, na którym wyświetlony jest wynik trwającego meczu Milanu. Bohater nagrania nie kryje zadowolenia, że jego drużyna prowadzi 1:0. Filmik na samym TikToku, gdzie został opublikowany w pierwszej kolejności, zdobył niemal cztery miliony odsłon.

Mecz zakończył się zwycięstwem Milanu, choć pana młodego musiały jeszcze czekać spore nerwy. Jego drużyna po przerwie straciła bowiem piłkarza oraz bramkę. Ostatecznie Milan, grając w osłabieniu, strzelił drugiego gola i spotkanie zakończyło się wynikiem 2:1.

Nagranie możecie oglądnąć poniżej:

@matteolodico10 #AcMilan #SerieA #Footy ♬ original sound – Matteo

Źródło: TikTok

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Marcin Hakiel - fot. Instagram @marcinhakiel

Marcin Hakiel ma nową partnerkę! Coraz poważniej myśli o ich wspólnej przyszłości. Jego znajomy wszystko wyśpiewał

Zwyrodnialec molestował dziecko w autobusie w Sosnowcu. Policja pokazała jego twarz i prosi o pomoc