w

Syn Edyty Górniak rozgadał się o jej twórczości. Aż trudno uwierzyć w to, co wyznał. Jak to możliwe?!

Edyta Górniak, Allan Krupa, fot. AKPA
Edyta Górniak, Allan Krupa, fot. AKPA

Allan Krupa przy okazji kolejnego wywiadu rozgadał się o twórczości Edyty Górniak. Zdobył się na szczere wyznanie, które zszokuje fanów wokalistki. Aż trudno w to uwierzyć.

Edyta Górniak to jedna z najpopularniejszych wokalistek w Polsce. Na swoim koncie ma wiele osiągnięć, do których z powodzenie można zaliczyć wyróżnienie na koncercie Debiuty podczas 27. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu czy występ na Eurowizji, podczas którego zajęła 2. miejsce. Na swoim koncie ma siedem albumów studyjnych, a każdy z nich cieszył się ogromną popularnością wśród melomanów.

Diwa ma za sobą kilka nieudanych związków. W trakcie trwania małżeństwa z się syna, Allana, który jest jej oczkiem w głowie. Mimo że ich relacja się rozpadła, a nastolatek nie utrzymuje kontaktów z ojcem, wydawać by się mogło, że z matką świetnie mu się układa. Artystka z okazji 18. urodzin sfinansowała jego pierwszy teledysk, dzięki któremu mógł zasłynąć w show-biznesie. Enso, bo taki pseudonim przyjął, w ciągu zaledwie kilku dni odniósł spektakularny sukces na YouTube. Klip wyświetlono ponad 440 tys. razy.

Syn Edyty Górniak komentuje jej twórczość

18-latek urodził się w czasie, gdy jego mama miała już ugruntowaną pozycję w show-biznesie. W rozmowie z Eską przyznał, żę gdy miał zaledwie cztery lata, zrozumiał, że jego matka jest niezwykle szanowaną postacią w branży muzycznej.

Raz siedzieliśmy w salonie i oglądaliśmy telewizję. I akurat był replay z jakiegoś koncertu i spojrzałem na nią, spojrzałem na telewizor, i zapytałem: „mamo, to ty?”. I wtedy się wydało — wspominał.

W jednym z wcześniejszych wywiadów zdradził, że podobnie jak Edyta nie zamierza podchodzić do matury. Chce skupić się na karierze, tym bardziej że musi ciężko pracować na szacunek i uznanie. Allan przyznał, że jest bardzo dumny z osiągnięć matki, jednak nie zna większości jej utworów. Oczywiście w przeszłości często jeździł z nią na koncerty, jednak nie byłby w stanie powiedzieć, z jakich piosenek pochodzą poszczególne wersy.

Myślę, że tak 60% jej twórczości nie znam nawet. Pewnie usłyszałem, bo jeździłem z nią na koncerty, ale gdyby ktoś mnie zapytał, z jakiego utworu jest ten tekst, to bym nie powiedział — wyjaśnił.

Mimo to ma kilka ulubionych utworów, do których można zaliczyć Jak najdalej, Glow On i On The Run. Myślicie, że Edyta Górniak była zadowolona, gdy to usłyszała?

Poniżej możecie wysłuchać całego wywiadu w Esce.

Myślicie, że Edyta będzie zadowolona, gdy to usłyszy?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Jajka wielkanocne, fot. ROMAN - Pexels, Pinterest

Wielkanoc 2022. Jak podać jajka na stół wielkanocny?

Teresa Lipowska, fot. AKPA

Teresa Lipowska dostaje głodową emeryturę. Podała konkretną sumę. „Miałabym biedę, gdybym miała tylko to”