w

DramatDramat SuperSuper

Lekarz zdiagnozował Władimira Putina: „To osoba, której już nie da się leczyć”. Co mu dolega?

Władimir Putin
Władimir Putin

Jeden ze specjalistów zdecydował się zdiagnozować Władimira Putina. Nie uwierzycie, co powiedział na temat stanu jego zdrowia.

Władimir Putin to rosyjski prawnik, który sprawuje funkcję prezydenta Federacji Rosyjskiej. Wcześniej obejmował to stanowisko w latach 2000-2008, a obecnie rządzi od 2012 roku. Niemalże cały świat jest zgodny co do tego, że zachowuje się nieracjonalnie, a większości jego decyzji nie można wytłumaczyć w żaden logiczny sposób.

W czwartek 24 lutego Rosja zaatakowała Ukrainę. Wiele wskazuje na to, że decyzja ta została podjęta pod wpływem impulsu, ponieważ w krótkim czasie okazało się, iż wojska federacji nie są na to dostatecznie przygotowane. Nieliczni żołnierze sprzeciwiają się jego rozkazom. Zdarzało się, że celowo spuszczali paliwo z czołgów, a także pieszo przemieszczali się w kierunku granicy swojego państwa.

Putin najwyraźniej nie spodziewał się tego, że Unia Europejska stanie w obronie naszych wschodni sąsiadów. Tym samym na jego kraj nałożono sankcje, które w istotny sposób wpływają na funkcjonowanie gospodarki w Rosji. Także wiele firm zdecydowało się zakończyć lub zawiesić swoją działalność na podległych mu terenach.

Czy Władimir Putin jest chory psychicznie?

Od ponad tygodnia w mediach toczy się dyskusja na temat zdrowia psychicznego Władimira. Jako pierwsza wypowiedziała się na ten temat Condoleezza Rice, była sekretarz stanu za rządów George’a W. Busha. Przyznała, że w przeszłości kilkukrotnie się z nim widziała i rozmawiała. W jej ocenie od tamtego czasu bardzo się zmienił. Mimo że w przeszłości przejawiał agresję, obecnie zachowuje się irracjonalnie, a na dodatek cierpi na swego rodzaju paranoje.

Głos w tej sprawie zabrał Jacek Koprowicz, doktor ze szpitala MSWiA w Warszawie. Podczas rozmowy z Radiem Zet zdiagnozował u niego chorobę psychiczną.

On ma ewidentnie zaburzenia paranoiczne. Jest osobą, która stwarza sobie wyobrażenie świata, swoje wyobrażenie potencjalnych zagrożeń. To jest dla niego realne. To nie jest coś, co może się wydawać czymś sztucznym, wymyślonym. On w to wierzy całym sobą. (…) On żyje w tym swoim świecie, interpretuje po swojemu każdą rzecz, która się dzieje wokół, on ma swoje wytłumaczenie na wszystko – powiedział.

W ocenie lekarza za późno już jest na wdrożenie leczenia. Jedynym ratunkiem dla ludzkości byłoby odizolowanie go od świata zewnętrznego.

To już jest ktoś skrajnie odhumanizowany. To jest osoba, której już nawet chyba nie da się leczyć. To osoba, którą można już tylko izolować – dodał.

To kolejna osoba, która potwierdza, że Putin na tyle pogrążył się w swoich paranojach, że uwierzył w stworzoną przez siebie propagandę.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Policja

Tragedia w Płocku! W jednym z mieszkań odnaleziono ciała trzech chłopców. Policja szuka sprawcy

Czarnobyl, źródło: Youtube

Rosyjskie wojska odcięły Czarnobyl od dostaw prądu. Spełnia się jeden z najczarniejszych scenariuszy