w ,

Słynne medium grozi Putinowi. Ostrzega przed poważnymi konsekwencjami: „Jeśli użyjesz broni atomowej…”

fot. Twitter screenshot

Rosyjska inwazja na Ukrainę spotkała się ze stanowczą reakcją wielu państw oraz osób publicznych. Teraz Władimira Putina postanowił ostrzec Uri Geller, samozwańcze medium i magik. Uri stwierdził, że użyje „każdej molekuły swojej siły umysłu”, aby uniemożliwić przeprowadzenie ewentualnego ataku nuklearnego.

Pochodzący z Izraela Uri Geller znany jest przede wszystkim z rzekomego „wyginania łyżek mocą umysłu” oraz innych wybryków związanych z aktywnością paranormalną. Mężczyzna w swoich mediach społecznościowych zamieścił niezwykłe ostrzeżenie.

Geller ostrzega Putina

Na Twitterze Geller opublikował list, jaki miał też wysłać do rosyjskich władz. 75-latek postanowił zareagować na rosyjskie groźby dotyczące ataku nuklearnego na państwa Zachodu.

Geller, który kupił kiedyś szkocką wyspę ze względu na rzekomo zakopane na niej „kości czarownic”, wyraził niepokój ze względu na możliwe zagrożenie dla Szkocji, oraz całego świata. Mężczyzna podkreślił, że jego list Kreml powinien potraktować na poważnie.

– „To poważna sprawa i mam dla ciebie ostrzeżenie, Putin” – przekazał.

Chce zawrócić głowice nuklearne podczas lotu

Uri Geller przestrzega, że aby zapobiec strategicznemu użyciu broni nuklearnej przeciwko „wrogom na zachodzie”, uwolni on moc całego swojego umysłu. Słynny magik wezwał też „wspaniałych i kochających pokój ludzi na całym świecie”, aby pomogli mu osiągnąć cel.

Geller wyjaśnił, że za pomocą „połączonych mocy umysłu” zamierza zatrzymać i zawrócić głowice jądrowe z powrotem do Rosji.

„Wystarczy poświęcić pięć sekund swojego dnia na wizualizację promieniującego, energetycznego pola siłowego – jak olśniewająca, złota tarcza na niebie – które odbije i zawróci wszelkie głowice nuklearne, które Putin próbuje rozmieścić!” – przekonuje.

– „Oprócz wykorzystania tej ogromnej energii całej naszej połączonej Mocy Umysłu, istnieją również siły o wiele, o wiele większe niż możesz sobie wyobrazić, a jestem pewien, że będą interweniować, aby powstrzymać cię przed rozpoczęciem nuklearnej wojny. One patrzą i czekają i cię ZATRZYMAJĄ. Nawet nie myśl o tym strasznym kroku!” – grozi samozwańcze medium.

75-latek na sam koniec ostrzega, że w wyniku ewentualnego ataku nuklearnego to „Rosja i jej ludzie ucierpią najbardziej”.

Źródło: Twitter ; Metro.co.uk ; Fakt

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Beata Tyszkiewicz - fot. AKPA/Kurnikowski

Beata Tyszkiewicz siedzi zamknięta w czterech ścianach. Córka aktorki zdradziła kilka nowych szczegółów na temat stanu jej zdrowia

Friz - fot. screenshot YouTube @DjQ

Akcje Ekipy Friza w szaleńczym tempie pikują w dół. Popularny YouTuber po rozłamie stracił KILKANAŚCIE MILIONÓW!