w

Lara Gessler jest w drugiej ciąży! Pochwaliła się wyraźnie zaokrąglonym brzuszkiem. Jak udało jej się to tak długo ukrywać?

Lara Gessler
Lara Gessler

Lara Gessler jest w ciąży! Córka restauratorki pochwaliła się w sieci nagraniem, na którym pokazała wyraźnie zaokrąglony brzuszek. Co napisała?

Lara Gessler stała się popularna dzięki matce, Magdzie Gessler. Od najmłodszych lat jest obecna w show-biznesie, choć w przeszłości więcej czasu spędzała ze zmarłym w ubiegłym roku ojcem, Piotrem. Oboje zaszczepili w niej pasję do gotowania, której zdecydowała się poświęcić całe swoje zawodowe życie.

Restauratorka wyszła za mąż za Piotra Szeląga. Para zdecydowała się na ślub, gdy Lara była w zaawansowanej ciąży. Ceremonia była bardzo kameralna i zaprosili na nią wyłącznie świadków. Rok później wyprawili w górach huczne wesele, na które zaprosili przedstawicieli świata show-biznesu.

Lara Gessler jest w ciąży

Gessler w październiku 2020 roku urodziła córeczkę, Nenę. Gdy tylko pojawiła się na świecie, cała rodzina straciła na jej punkcie głowę. Magda z utęsknieniem wyczekuje kolejnych spotkań z nią i jako dumna babcia regularnie udostępnia na Instagramie jej zdjęcia. Pod każdym z nich rozpływa się nad tym, jak cudownym jest dzieckiem.

Córka restauratorki właśnie poinformowała, że ich rodzina znowu się powiększy. Z okazji urodzin Szeląga, udostępniła w social mediach rodzinne nagranie. Możemy zobaczyć na nim Piotra dumnie kroczącego z córeczką na rękach, któremu naprzeciw wyszła bosa Lara w luźnej, koszulowej sukience. Chwilę później złapała się za wyraźnie zaokrąglony brzuszek, a następnie wraz z mężem ucałowali Nenę. Na tę chwilę nie zdradziła, który to tydzień ciąży.

+1. Dzięki Tobie jest wszystko, co dla mnie ważne i piękne. Sto lat – napisała.

Małżeństwo długo ukrywało, że wkrótce ich rodzina się powiększy. Internauci wprost oszaleli ze szczęścia, gdy się o tym dowiedzieli. Pod wpisem pojawiło się kilkaset komentarzy z gratulacjami. Wiele z nich napisały gwiazdy.

  • Monika Mrozowska: Pięknie!
  • Agnieszka Włodarczyk: Omg! Cudownie.
  • Kasia Sokołowska: Wspaniale!!!
  • Olga Frycz: Ale super.
  • Zosia Zborowska: wspaniale! Gratulacje kochani.

Gratulujemy!

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Władimir Putin, Luiza Rozova

To ONA skradła serce Putina? Ukrywał ją przez kilkanaście lat, ale teraz już się nie wyprze. Wyszło na jaw, gdzie ją ukrył

Dziennikarz TVN brutalnie zamordowany

Dziennikarz TVN został brutalnie zamordowany! Wyciekły szczegóły przerażającej zbrodni