w

To ONA skradła serce Putina? Ukrywał ją przez kilkanaście lat, ale teraz już się nie wyprze. Wyszło na jaw, gdzie ją ukrył

Władimir Putin, Luiza Rozova
Władimir Putin, Luiza Rozova

Nie od dziś wiadomo, że Władimir Putin miał co najmniej kilka kochanek, a z niektórymi z nich doczekał się dzieci. O tą piękną blondynkę troszczył się najbardziej i wcale nie chodzi tu o Alinę Kabajewą.

Władimir Putin dokładnie zaplanował swoją przyszłość. Gdy tylko został prezydentem, zaczął dorabiać się ogromnego majątku, co pozwoliło mu się zbliżyć do oligarchów. Z racji pełnionej funkcji stał się jedną z najbardziej wpływowych osób w Rosji. Chętnie wchodził w układy i interesy, czym udało mu się zjednać ludzi. Wielokrotnie podpisywał z zaufanymi ludźmi kontrakty opiewające na horrendalne sumy. Z uwagi na to, że jest nieobliczalny, łatwo popaść w jego niełaskę, tak, jak Siergiej Pugaczow. Gdy panowie przestali się dogadywać, oligarcha nie tylko skonfiskował cały jego majątek, ale i zaczął mu poważnie grozić.

Putin przez wiele kobiet postrzegany jest, jako ideał mężczyzny. Wiele oddałoby wszystko, by tylko móc się do niego zbliżyć. Prawda jest taka, że prezydent federacji bardzo dba o swoje partnerki i dzieci, nawet gdy ich drogi się rozejdą. Zagraniczne media właśnie ustaliły, że od lat ukrywa piękną blondynkę, która dzięki niemu opływa w luksusy.

Kim jest i gdzie mieszka Luiza Rozova?

Niezależne rosyjskie media od lat badają życie prywatne Putina. W przeszłości udało im się ustalić, że prezydent ma córkę, Luizę Rozovą, która nazywana jest ukochanym dzieckiem lub sekretną córką. Jej matka, Swietłana Kriwonogich, w latach 90. pracowała u niego jako sprzątaczka. W zaledwie kilka lat, w niewyjaśnionych jak dotąd okolicznościach, dorobiła się ogromnego majątku. Obecnie jest jedną z najbogatszych kobiet w Rosji. Portal The Mirror wycenił jej fortunę na 74 miliony funtów, co w przeliczeniu na złotówki daje ok. 413 mln złotych.

Kriwonogich nigdy nie potwierdziła, że Luiza jest córką dyktatora, jednak wiele na to wskazuje. 19-latka jest łudząco do niego podobna. Po zestawieniu ich zdjęć można dostrzec, że to skóra zdjęta ojca. Mają dokładnie taki sam układ twarzy, czoło, brwi, oczy, nos i usta.

Luiza Rozowa – Władimir Putin

Zdaniem mediów ukochane dziecko Putina obecnie ukrywa się z rodziną w bunkrze. Wskazywać na to może fakt, że jeszcze do niedawna była bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Krótko po tym, jak wybuchła wojna internauci zaczęli zostawiać pod jej wpisami obraźliwe komentarze, a jej profil na Instagramie zablokowano.

Na co dzień Luiza wiedzie luksusowe życie w Petersburgu. Zagraniczna prasa ustaliła jej dokładny adres po tym, jak zhakowano bazę danych dostawców żywności Yandex Eats. Zamawiała stamtąd jedzenie do willi nazywanej Club-House Hovard Palace położonej przy rzece Fontanka. Wewnątrz budynku mieści się 77 mieszkań i 4 penthousy.

Dom przeznaczony jest na 77 mieszkań i 4 penthousy o funkcjonalnych rozkładach od 1 do 4 sypialni o powierzchni od 124 do 526 mkw. Wszystkie mieszkania sprzedawane są w pełni wykończone i umeblowane według autorskiego projektu Roberto Molona — czytamy na stronie Hovard Palace.

Na stronie internetowej obiektu możemy wyczytać, że budynek jest ogrodzony i strzeżony. Eleganckie wnętrza wykończone są w stylu art deco, a lokatorom udostępniono też dostęp do basenu i strefy SPA. Koniecznie zajrzyjcie do naszej galerii.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Abramowicz przekazał Putinowi kartkę od Zełenskiego. Prezydent Rosji wpadł w szał po przeczytaniu

Lara Gessler

Lara Gessler jest w drugiej ciąży! Pochwaliła się wyraźnie zaokrąglonym brzuszkiem. Jak udało jej się to tak długo ukrywać?