w

Dziennikarz TVN został brutalnie zamordowany! Wyciekły szczegóły przerażającej zbrodni

Dziennikarz TVN brutalnie zamordowany
Dziennikarz TVN brutalnie zamordowany

Media obiegła smutna informacja. Dziennikarz TVN został brutalnie zamordowany. Prokuratura ujawniła szczegóły. Jak do tego doszło?

W nocy z 26 na 27 marca w Parku Śląskim w Chorzowie doszło do brutalnego morderstwa. Ofiarą nieznanego sprawcy padł dziennikarz TVN. O wszystkim jako pierwszy poinformował Bartek Jędrzejak.

Ile jeszcze? Ile jest w stanie znieść człowiek? 2 tygodnie temu przyjaciel. Teraz kolega z pracy. Kilian kompletnie tego k…wa nie ogarniam! – zaczął.

W dalszej części wpisu udostępnił poruszające pożegnanie. Zdradził, jakim mężczyzną był zmarły redaktor i wyjaśnił, że wiele ich ze sobą łączyło.

„Reżyserzu” bo tak do Ciebie mówiłem. Wierze, że kroczysz teraz dumnie w kierunku zachodzącego słońca. Dzierżąc swoje nieodłączne atrybuty. Podkładkę i kostkę na mikrofon DDTVN…

Jędrzejak zdradził, że w feralny weekend mieli razem pracować, jednak Kilian poprosił o wolne. Wtedy nie podejrzewał nawet, że już nigdy się nie spotkają.

W ostatni weekend mieliśmy razem pracować, ale poprosiłeś o wolne. W biegu nie było czasu nawet na telefon. Ty? Ja? I nie udało się nam zdzwonić w czwartek. Już nie zdzwonimy się w żaden czwartek. Żegnaj. Szykuj pogodowe studio gdzieś na górze. Jak kiedyś wbije, żebym tam nie był bez roboty!! […].

Głos w tej sprawie zabrała prokuratura, która ujawniła przebieg zdarzenia.

Dziennikarz TVN został zamordowany

Informację o tragicznym zajściu udostępnił portal wkatowicach.eu, w którym czytamy, że do zdarzenia doszło około godziny 1.00 w nocy. Zaatakowany mężczyzna miał otrzymać kilkadziesiąt ciosów nożem. Przedstawiciel portalu ustalił, że ofiarą padł 29-letni dziennikarz z Gdańska.

Krótko po tym sprawę skomentowała Prokuratura Rejonowa w Chorzowie. Podczas spotkania prasowego Cezary Golik zrelacjonował, jak przebiegało zdarzenie.

Wczoraj o godzinie 0:30 na terenie Parku Śląskiego w Chorzowie doszło do zdarzenia. Do dwójki młodych ludzi siedzących w samochodzie podszedł nieznany na ten moment mężczyzna, który zaatakował pasażera, tj. 29-letniego mężczyznę. Zadał mu co najmniej kilkanaście ciosów nożem, na skutek tego mężczyzna ten odniósł poważne obrażenia ciała — tłumaczył Cezary Golik z Prokuratury Rejonowej w Chorzowie

Rzecznik prokuratury wyjaśnił, że ofiarą padła para pochodząca z województwa śląskiego. Fakt.pl ustalił, że dziennikarz spotykał się z 33-latką, która była w trakcie rozwodu. Nie wykluczone, że sprawca dopuścił się przestępstwa przez zazdrość. W tym momencie analizowane jest ich życie prywatne, co może okazać się pomocne w odnalezieniu zamaskowanego sprawcy.

Są to młodzi ludzie, mieszkańcy województwa śląskiego. Bardzo głębokiej analizie poddajemy obszar życia osobistego i zawodowego pasażera i kierowcy tego pojazdu. Uważamy, że w tych dwóch obszarach znajdują się informacje, które nas naprowadzą na osobę sprawcy tego zdarzenia. Do tej sprawy zatrzymana jest jedna osoba. Istnieje przypuszczenie, że mogła mieć pośredni związek z tym zdarzeniem. Być może w charakterze zacierania śladów lub pomocnictwa dla sprawcy tego przestępstwa […].

W miejscu zdarzenia znajdowały się kamery monitoringu, jednak nie udało im się za wiele zarejestrować z uwagi na panujący mrok. Jak wyglądało całe zajście?

W samochodzie znajdowały się dwie osoby, tj. kobieta, która prowadziła ten pojazd i mężczyzna, ofiara tego czynu, który siedział jako pasażer na przednim siedzeniu. Auto zostało zaparkowane na parkingu w pobliżu stadionu GKS-u Katowice […]. Nieustalony na ten moment mężczyzna zakradł się do tego pojazdu, otworzył drzwi od strony pasażera, zaatakował mężczyznę, zadając mu co najmniej kilkanaście ciosów nożem. Zdarzenie było bardzo dynamiczne […].

Siedząca w samochodzie kobieta niezwłocznie odjechała z miejsca zdarzenia i udała się w kierunku szpitala. Mimo szybkiej interwencji lekarzy 29-letni dziennikarz zmarł.

[…] Odjechała pojazdem, zabierając rannego mężczyznę. Udała się w kierunku znanej jej najbliższej placówki służby zdrowia na terenie Katowic. Tam też dojechała. Jednocześnie na to miejsce zostały skierowane służby ratownicze, karetka pogotowia, policja. Tam miała miejsce akcja reanimacyjna i tam niestety doszło do zgonu. […] Obrażenia ciała, jakie doznała ta ofiara, mają charakter ran ciętych, spowodowane narzędziem najprawdopodobniej typu nóż — tłumaczył Cezary Golik.

Aktualizacja 30.03.2022: Super Express zacytował wypowiedź Cezarego Golika, który potwierdza, że śledczy mają istotne podejrzenia co do osoby sprawcy. W ich ocenie tej okrutnej zbrodni mógł dopuścić się partner kobiety, z którą spotkał się Kiliański.

Zakładamy, że możliwe jest, że mężczyzna będący w związku z tą kobietą w akcie desperacji miłosnej dopuścił się tego czynu. Nie ma co ukrywać, że jest to jedna z wersji śledczych. Problem jest taki, że ten mężczyzna jest na ten moment nieuchwytny, co potęguje przypuszczenie, ale jest to ciągle przypuszczenie, że może być on sprawcą tego przestępstwa – przekazał tabloid.

Bartek Jędrzejak zdradził, że zamordowanym mężczyzną był Paweł Kiliański. Ze strony Dzień Dobry TVN możemy się dowiedzieć, że pracował jako redaktor.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Lara Gessler

Lara Gessler jest w drugiej ciąży! Pochwaliła się wyraźnie zaokrąglonym brzuszkiem. Jak udało jej się to tak długo ukrywać?

Will Smith

Will Smith straci Oscara za UDERZENIE prowadzącego?! Akademia zabrała głos. Przerażony aktor reaguje