w

Lara Gessler uczciła urodziny zmarłego ojca wyjątkowym wpisem i zdjęciem z dzieciństwa. Co za podobieństwo!

Lara Gessler
Lara Gessler

Piotr Gessler zmarł w 2021 rok. Był to ogromny cios, dla jego jedynej córki. Teraz, w dniu jego urodzin, Lara Gessler udostępniła wzruszający wpis. Pokazała też niepublikowaną dotąd fotografię z dzieciństwa.

Piotr Gessler zmarł 27 sierpnia 2021 roku. Mimo ogromnej popularności w branży gastronomicznej oraz małżeństwa z Magdą Gessler, stronił od wywiadów czy pokazywania się na salonach. Para doczekała się córki, Lary Gessler, która miała z nim bliską więź. To ona jako pierwsza przekazała o śmierci ukochanego ojca.

Dziś w nocy odszedł mój pierwszy, najlepszy przyjaciel. Moja najwyższa instancja we wszystkich dylematach. Mój spokój, miłość, dom. Kocham Cię tak bardzo mocno. Do zobaczenia Tato. – pisała na Instagramie.

W dniu jego pogrzebu restauratorka udostępniła kolejny wzruszający post, w którym ujawniła kilka faktów na jego temat. Z publikacji mogliśmy dowiedzieć się, że w przeszłości przejął pieczę nad jej wychowaniem. Dzieli nie tylko pasję do gotowania, ale i byli zapalonymi kinomanami.

[…] Był wielkim fanem kina. Szczególnie filmów szpiegowskich. Przede wszystkim serii o Bondzie i Stawki większej niż życie, które oglądaliśmy po nocach, kiedy z nim mieszkałam. A z Tatą mieszkałam od 9 do 18 roku życia. Wcześniej mieszkaliśmy wszyscy razem – tłumaczyła.

Mężczyzna kończyłby dzisiaj 64 lata. Z tej okazji jego córka udostępniła wzruszający wpis oraz fotografię wykonaną w dzieciństwie.

Lara Gessler uczciła urodziny Piotra Gesslera

Lara zdradziła, że jej ojciec miał również syna, Mikołaja Gesslera, jednak niewiele o nim wiadomo. Pewne jest jednak, że to z córką miał najbliższe relacje. Nic więc dziwnego, że restauratorka bardzo odczuwa jego brak i myślami stale powraca do niego.

Tak jak każde dziecko, tak i ona zdecydowała się w wyjątkowy sposób uczcić jego urodziny. Z tej okazji udostępniła na Instagramie emocjonalny wpis, w którym zdradziła, jak w poprzednich latach świętowali jego jubileusze.

Dziś są Tatuniu Twoje urodziny. Pierwszy raz do Ciebie nie zadzwonię. Nie będę życzyła Ci szczęścia, zdrowia i cukierni w Maladze. Nie opowiesz mi, co przygotowujecie na dzisiejszą kolację i nie zobaczę Twojego skrępowania, kiedy otwierasz prezent ode mnie. Jakkolwiek nie byłby skromny, zawsze tak reagowałeś.

Gessler przyznała, że bardzo za nim tęskni. Nawiązała też do sytuacji na Ukrainie i przyznała, że jest jej lżej, wiedząc, że nie musi oglądać tego, co dzieje się obecnie za wschodnią granicą.

Dziś mi Ciebie tak strasznie brak, chociaż cieszę się, że nie musisz oglądać tej Wojny. Dziś mam Cię w sercu. Tu towarzyszyć mi będziesz już zawsze.

Wpis opatrzyła zdjęciem wykonanym w czasach, gdy była jeszcze małą dziewczynką. Od razu można zauważyć, że była to stylizowana sesja fotograficzna. Ona miała na głowie burzę blond loków i sukienkę, w której wyglądała jak dziewczynka z francuskiego dworu. Piotr, jak na prawdziwego dżentelmena przystało, włożył elegancki garnitur. Oboje mają poważne miny, dzięki czemu tak naprawdę dopiero teraz widać, jak bardzo byli do siebie podobni.

Mimo upływu czasu trudno jest pogodzić się ze stratą bliskiej osoby. Na szczęście w naszej pamięci zawsze pozostają piękne wspomnienia, do których możemy wracać.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Korwin-Mikke: Skoro Hitler mógł nie wiedzieć o holokauście, to Putin mógł nie wiedzieć o… [VIDEO]

Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel podczas rozwodu podzielą się ogromnym majątkiem? Mowa o MILIONACH