w

Justyna Kowalczyk odsłania szczegóły pogrzebu Kacpra Tekieli i zwraca się do żałobników z prośbą. Wiadomo, gdzie spocznie jej mąż

Justyna Kowalczyk-Tekieli, Kacper Tekieli - fot. Krzemiński Jordan/AKPA, Instagram @kacpertekieli
Justyna Kowalczyk-Tekieli, Kacper Tekieli - fot. Krzemiński Jordan/AKPA, Instagram @kacpertekieli

Kacper Tekieli nie żyje. Ukochany mąż Justyny Kowalczyk zginął w tragicznych okolicznościach. Biegaczka narciarska właśnie ogłosiła, kiedy i gdzie odbędzie się pogrzeb 38-latka. Wbrew pozorom, nie odbędzie się on w Zakopanem.

17 maja media obiegła tragiczna wieść. Kacper Tekieli, znany alpinista, zginął w Alpach. Prywatnie był mężem Justyny Kowalczyk, z którą doczekał się syna. Hugo przyszedł na świat w 2021 roku w Krakowie. Mimo że założył rodzinę, nie rezygnował z realizowania swojej pasji. Ostatnio wybrał się na Jungrau, szczyt położony w Alpach Szwajcarskich, który mierzy 4158 m n.p.m. Od dawna marzył o tym, by zdobyć wszystkie czterotysięczniki i konsekwentnie realizował swoje postanowienia.

Kacper Tekieli zginął w lawinie, w czwartek odnaleziono jego ciało — powiedział w rozmowie z eurosport.pl dyrektor Fundacji Wspierania Alpinizmu Polskiego im. Jerzego Kukuczki, Jerzy Natkański

Internet zalały słowa współczucia dla pogrążonej w żałobie Kowalczyk. To właśnie ona poinformowała, kiedy i gdzie odbędzie się pogrzeb jej ukochanego.

Kiedy i gdzie odbędzie się pogrzeb Kacpra Tekieli?

Śmierć męża była dla Justyny Kowalczyk ogromnym ciosem, ponieważ połączyło ich niezwykle silne uczucie. Jeszcze na krótko przed śmiercią wymienili się krótkimi wiadomościami, w których wyznali sobie miłość. Biegaczka narciarska ograniczyła aktywność w mediach społecznościowych, a we wszystkich publikowanych przez nią postach żegna i wspomina męża.

To właśnie ona jako pierwsza poinformowała, kiedy odbędzie się pogrzeb Kacpra. Już za kilka dni rodzina, przyjaciele i fani, wyruszą z nim w ostatnią drogę. Korzystając z okazji, Justyna zaapelowała do wszystkich, by nie kupowali kwiatów, a fundusze na ten cel wpłacili na rzecz Schroniska Promyk w Gdańsku.

Pogrzeb Kacperka odbędzie się 30.05.2023 o 14.30 w Gdańsku na Cmentarzu Oliwskim. Bardzo proszę, by zamiast kwiatów, wieńców itd. wspomóc schronisko dla zwierząt! Mój kochany Mąż zwierzęta uwielbiał i na wszystkie możliwe sposoby przez całe swoje życie im pomagał

Zaapelowała do internautów, by uszanowali prywatność bliskich Kacpra, a zwłaszcza ich maleńkiego synka:

Bardzo również proszę o uszanowanie prywatności Hugotka, najbliższej rodziny i zrozumienie naszego bólu i straty. Pożegnanie będzie miało charakter świecki. Justyna

Redakcja Pantofelka przesyła Justynie i jej bliskim najszczersze wyrazy współczucia.

Justyna Kowalczyk opublikowała ostatnią wiadomość od męża we wzruszającym wpisie.„Dobranoc, mój cudowny Kacperku”
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Maciej Dowbor, Katarzyna Dowbor - fot. Piętka Mieszko, Jacek Kurnikowski/AKPA

Polsat SuperHit Festiwal. Maciej Dowbor zdobył się na odważny gest. Na oczach Edwarda Miszczaka przemówił ze sceny do matki!

Lara Gessler opowiedziała o koszmarze, który przeżyła w dzieciństwie. „Byłam workiem do bicia”