w

Julia Wieniawa robi wyprzedaż. Wystawiła na Instagramie meble ze swojego luksusowego mieszkania. Niektóre to prawdziwe perełki

Julia Wieniawa - fot. Instagram @juliawieniawa
Julia Wieniawa - fot. Instagram @juliawieniawa

Julia Wieniawa jest znaną influencerką. Dziewczyna pomimo młodego wieku może pochwalić się udaną karierą i sporym majątkiem. Wlicza się w to luksusowe mieszkanie na warszawskim Żoliborzu. Celebrytka postanowiła zrobić w nim porządki i sprzedać część mebli.

Julia Wieniawa jest znaną piosenkarką i aktorką. Młoda artystka ma na swoim koncie jeden album studyjny oraz wiele produkcji filmowych i serialowych. Karierę rozpoczynała na deskach Teatru Muzycznego Roma. Jednak popularność zyskała dopiero dzięki roli w serialu Rodzinka.pl, w którym wcielała się w postać Pauliny. To otworzyło jej drzwi do świata show-biznesu i zaowocowało głównymi rolami w takich produkcjach, jak Wszyscy moi przyjaciele nie żyją, W lesie dziś nie zaśnie nikt oraz angażem m.in. w Kobietach mafii, Sali samobójców. Hejterze czy Jak pokochałam gangstera. Mimo młodego wieku aktorka może pochwalić się także udziałem w wielu popularnych serialach, jak Na Wspólnej, Na dobre i na złe, Klan czy Zawsze warto.

Poza tym celebrytka angażuje się również w kampanie społeczne, reklamy luksusowych marek oraz pozostaje aktywna w mediach społecznościowych. To właśnie tam postanowiła urządzić wyprzedaż.

Julia Wieniawa sprzedaje stare meble

Wokalistka postanowiła wraz z nadejściem wiosny zrobić porządki w mieszkaniu. Jest ona właścicielką luksusowego apartamentu na Żoliborzu w Warszawie. Mieszkanie warte jest blisko 2 miliony złotych i zostało urządzone w balijskim stylu. Celebrytce jednak najwyraźniej znudziła się część wyposażenia, ponieważ wystawiła wiele rzeczy na sprzedaż.

[…] Słuchajcie, ostatnio postanowiłam trochę przearanżować swoje mieszkanie i jestem aktualnie w trakcie wybierania nowych mebli, przede mną malutki remont, ale z tego powodu po raz pierwszy ever, robię taką małą wyprzedaż swoich mebli, które są naprawdę w stanie bardzo dobrym, wręcz idealnym, wyglądają jak nowe, więc stwierdziłam, że kurcze, fajnie im dać drugi dom […] – powiedziała na Instastories.

Meble i dekoracje postanowiła zaoferować poprzez Instagrama, a w tym celu utworzyła nowe konto. Tam wrzuciła zdjęcia eksponatów wraz z ich opisami, wymiarami i cenami. Niektóre ceny robią wrażenie. W ofercie znalazły się m.in. parawan w stylu balijskim, kanapa, kilka stolików kawowych, lampy i żyrandole czy fotel rattanowy. Artystka postanowiła sprzedać także klatkę kennelową dla pupila. Ceny mebli wahają się od 400 zł do nawet 4800 złotych.

Gdy informacja o wyprzedaży obiegła internet, jej profil zaobserwowali nie tylko zainteresowani kupnem, ale i hejterzy, którzy wytykają Julii, że sprzedaje meble, które dostała w ramach współpracy. Celebrytka nie odpowiedziała na zaczepki, ale w krótkim czasie komentarze zniknęły z jej drugiego konta.

Zobaczcie te perełki na zdjęciach poniżej.

Podobają Wam się meble? Chcielibyście takie w swoim mieszkaniu?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Marta Żmuda Trzebiatowska - fot. Instagram @mzmudatrzebiatowskaofficial

Marta Żmuda Trzebiatowska ma na głowie PLATYNOWY BLOND! Efekt ją przeraził. „W życiu nie będę tak chodzić!” (ZDJĘCIA)

Stan Borys - fot. Piętka Mieszko AKPA

Stan Borys znów walczy o zdrowie. Muzyk usłyszał straszną diagnozę. „Konieczna była operacja”