w

Antek Królikowski w szczerym wywiadzie wyznał, że NIGDY nie mieszkał z żoną! „Małżeństwo w moim życiu nie wyszło”

Antoni Królikowski, Joanna Opozda - fot. AKPA/Piętka Mieszko
Antoni Królikowski, Joanna Opozda - fot. AKPA/Piętka Mieszko

Antek Królikowski gościł ostatnio w podcaście WojewódzkiKędzierski. Prowadzący chętnie dopytywali go o szczegóły z życia prywatnego, ale takiego wyznania się nie spodziewali. Co powiedział o swoim małżeństwie? Jak układa mu się z Izabelą?

Antek Królikowski ma na swoim koncie sporo ról, jednak tylko po części zawdzięcza im ogromną rozpoznawalność. Gwiazdor słynie z tego, że wiedzie bujne życie miłosne, co nie raz było szeroko komentowane w mediach. Na swoim koncie ma kilka głośnych związków, jednak żaden z nich nie budził tylu kontrowersji, co relacja z Joanną Opozdą.

Para w dość krótkim czasie zapałała do siebie płomiennym uczuciem i przestała się ukrywać. W sieci regularnie publikowali pełne namiętności zdjęcia i nagrania, nic więc nie wskazywało na to, że coś może pójść nie tak. Nieoczekiwanie w ich relacji nastał poważny kryzys, który zakończył się rozstaniem. W tamtym momencie pojawiły się pierwsze głosy o tym, że do siebie nie pasują, jednak mimo to dali sobie drugą szansę. Krótko po tym, jak do siebie wrócili, wzięli ślub, a zaraz po nim pojawiły się plotki, że zostaną rodzicami. Choć starali się to możliwie jak najdłużej ukrywać, pod naporem mnożących się głosów, potwierdzili nowinę.

Wtedy już tylko nieliczni mieli wątpliwości co do ich przyszłości. Fani nieustannie życzyli im szczęścia i można było odnieść wrażenie, że faktycznie im go nie brakuje. Niestety, gdy Joanna urodziła ich długo wyczekiwanego synka, Vincenta, media obiegła wieść o tym, że jej mąż, Antoni, odszedł do innej kobiety. Z czasem okazało się, że pozostaje w związku z tajemniczą prawniczką Izabelą.

Antek Królikowski nigdy nie mieszkał z Joanną Opozdą?!

Prowadzący podcast WojewódzkiKędzierski pytali Królikowskiego nie tylko o jego pracę i plany zawodowe, ale i życie prywatne. Nie omieszkali pominąć kwestii jego nieudanego małżeństwa z Joanną Opozdą. Przypomnijmy tylko, że lada chwila odbędzie się ich pierwsza sprawa rozwodowa, która wydaje się być tylko formalnością. Ich relacje pozostają napięte, o czym mogliśmy przekonać się przy okazji organizacji chrztu Vincenta.

Z uwagi na to, że wcześniej małżonkowie niechętnie opowiadali o swoim życiu prywatnym, słowa Antka wprawiły wszystkich słuchaczy w niemałą konsternację. Aktor wyznał, że tak naprawdę nigdy nie mieszkał z Asią!

Nigdy nie mieszkałem z Asią, tylko naprzeciwko. W tej chwili jestem w trakcie sprawy rozwodowej, nie róbmy większej komedii z mojego życia. To nie jest śmieszne, że ludzie się rozstają w takich okolicznościach, że ludzie zaglądają nam przez balkon i musimy się tłumaczyć ze wszystkiego. Niszczeni są nasi bliscy. To nie jest śmieszne. Wzięliśmy ślub, ale to nie wszystko było, jak być powinno. Nie udało nam się utrzymać tego związku. Żałuję, że to wszystko wyszło na światło dzienne i zostało poddane publicznej debacie, bo cierpi rodzina moich bliskich i po stronie mamy mojego dziecka. Staramy się to uspokajać, bo Vincent to super mały, kochany człowiek i zasługuje, żeby wychowywać się w fajnym świecie.

Zapytany o to, czy wziął ślub z obowiązku, czy z miłości odpowiedział:

Nie chcę odpowiadać na to pytanie. Nie róbmy większej komedii z mojego życia, niż sam do tego doprowadziłem. To nie jest śmieszne, że ludzie się rozstają w tak niewygodnych okolicznościach.

Opozda jakiś czas temu zarzuciła byłemu partnerowi, że nie płaci alimentów na ich synka. Królikowski jednak po raz kolejny wszystkiemu zaprzeczył, tłumacząc, że synek może liczyć na jego wsparcie finansowe. Wyraził przy tym nadzieję, że dojdzie do porozumienia z matką Vincenta i będą go razem wychowywać.

Rzeczy dużo nieprawdziwych się wylało, takich, że nie płacę. Jest stabilnie zabezpieczony mój syn przez komornika, który zajął oba me konta. Teraz może być z mamą i wierzę, że wszystko się ułoży, żebyśmy razem mogli wychowywać Vincenta.

Dodał też, że nigdy nie marzył o tym, by się ożenić.

Wiem, że dla niektórych małżeństwo jest bardzo ważnym sakramentem, obietnicą. W moim kontekście, cokolwiek o tym powiem, to będzie żałosne. Małżeństwo w moim życiu nie wyszło. Jest mi przykro, ale tak wyszło — skwitował.

Joanna nie pozostała obojętna na jego wyznania i na Instastory opublikowała zdjęcie ukazujące okładkę bajki pt. Pinokio. Warto zwrócić uwagę na napis znajdujący się w górnej części:

Prawdę ma w nosie.

Joanna Opozda skomentowała wyznania Antka Królikowskiego - fot. Instastory @asiaopozda
Joanna Opozda skomentowała wyznania Antka Królikowskiego – fot. Instastory @asiaopozda

Antek Królikowski o nowej relacji

Tajemnicą nie jest, że obecnie Królikowski próbuje ułożyć sobie życie z prawniczką Izabelą. Można powiedzieć, że powoli, małymi kroczkami zaczynają się ujawniać. Na profilu aktora na Instagramie pojawiło się już kilka relacji, na których oznaczył ukochaną, a ostatnio pokazał, jak wspólnie spędzają weekend w Warszawie.

W podcaście wyznał, że jego największą pasją i motorem napędowym do działania są właśnie kobiety. Być może to właśnie tłumaczy, dlaczego wcześniej tak chętnie je zmieniał.

To, co mnie motywowało, to były kobiety, filmy. Wiele jestem w stanie zrobić dla swoich marzeń. Kieruję się kobietami. Kobiety uwielbiam. Świat byłby bez nich gorszym miejscem.

W dalszej części rozmowy padło bardzo ważne wyznanie. Antek powiedział, że z miłości jest w stanie zrobić wiele, a na punkcie nowej partnerki wprost oszalał.

Zawsze staram się być na 100 procent dla kogoś, z kim jestem. Jeśli kogoś kocham, wariuję dla tego kogoś. Zawsze tak miałem i mam tak teraz — wyznał.

Myślicie, że tym razem aktor poznał kobietę swojego życia?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Nie żyje Kazimierz Mazur - fot. AKPA/Piętka Mieszko

Nie żyje Kazimierz Mazur. Aktor znany z „Barw szczęścia” odszedł w wieku 74 lat

Zdjęcie poglądowe - fot. Pexels @cottonbro

Rozwścieczona kobieta podstępem otruła 13-latka! Wszystko dlatego, że uczył się lepiej od jej córki