w ,

Magda Gessler mówi o obsadzie swojego filmu biograficznego. Wbiła szpilę Julii Wieniawie!

fot. Magda Gessler i Julia Wieniawa / Instagram

Magda Gessler szykuje się do zekranizowania filmu biograficznego. Gwiazda “Kuchennych Rewolucji” wyjawiła, kogo najchętniej widziałaby w obsadzie i zdradziła, jak ma wyglądać film. Zgadzacie się z jej wyborami?

Magda Gessler jest najsłynniejszą polską restauratorką i ikoną polskiej popkultury. Magda znana jest ze swojego programu kulinarnego, a także restauracji, w których ceny mogą przyprawić o zawroty głowy. Chętni na gesslerowskie pączki na tłusty czwartek zdecydowanie będą musieli liczyć się ze sporymi wydatkami.

Magda Gessler o filmie biograficznym

Magda Gessler napisała już kiedyś powieść biograficzną, w której opisała swoje młodzieńcze lata i barwne życie, ale teraz zdecydowała się pójść krok dalej i zekranizować książkę.

Jak wyjawiła w rozmowie z „Faktem”, przygotowania idą pełną parą i pojawił się już zarys całokształtu. Gessler podczas wywiadu wyjawiła co nieco o fabule.

Tragikomedia jest dobrym gatunkiem na moje życie. To moje życie było czasami fantastyczne, wesołe, a momentami było naprawdę zniewalająco smutne. Chcę, żeby to był film w 5 odcinkach

Zobacz też: Magda Gessler w szampańskim nastroju świętuje z ukochanym walentynki. Oboje piękni, ale to on skradł całe show. „Walduś najlepszy”

Jedną z najciekawszych kwestii dotyczących ekranizacji życia Magdy Gessler zdecydowanie jest obsada aktorska. Magda zdradziła, że w większości planuje postawić na mało znanych aktorów i aktorki, dla których udział w ekranizacji może być wielką szansą.

Chciałabym, żeby to było robione na tej zasadzie, że to są młodzi ludzie i młode aktorki, które jeszcze nie są znane. Żeby kasting dał szanse tym, którzy jeszcze nie są znani. Nie chciałabym żadnej znanej i popularnej twarzy. To jest dosyć odważne, ale wydaje mi się konieczne, bo ten film ma być niespodziankę […] Ludzie znani wyrobili sobie już swoje drogi.

Reporter zdecydował się też zapytać o najważniejszą postać w filmie, czyli samą Magdę Gessler. Restauratorka została zapytana, czy w roli nastoletniej Magdy widziałaby Julię Wieniawę, która w ostatnim czasie cieszy się wielką popularnością.

Każdy ma szansę. Ona też. Jest atrakcyjną kobietą i super. A kto wie, może dobra byłaby też żona Antka Królikowskiego, czyli Asia Opozda. Jest śliczna. Zresztą Antka też widzę w tym filmie, bo jest strasznie śmieszny i wyrazisty

Wieniawa najpewniej nie byłaby zadowolona z drugiej części wypowiedzi Gessler, bo Julia i Joanna Opozda są znane ze złych relacji. Wieniawę łączył kiedyś związek z obecnym mężem Opozdy, Antkiem Królikowskim, i zarzucała Asi kopiowanie stroju.

Źródło: Fakt ; Instagram – magdalenagessler_official

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Dyrektor TVP przekazał pierwsze szczegóły ws. filmu o Annie Przybylskiej. Podał datę premiery

Zagraniczny ekspert ocenia, jak Krystian Ochman wypadnie na Eurowizji 2022!