w

Nowe fakty w sprawie rozwodu Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego. Mowa o orzeczeniu o winie i alimentach! „Nie poczuwa się do roli ojca”

Joanna Opozda, Antek Królikowski, fot. Instagram @antek.krolikowski, @asiaopozda
Joanna Opozda, Antek Królikowski, fot. Instagram @antek.krolikowski, @asiaopozda

Ostatnio jeden z tabloidów poinformował, że Joanna Opozda i Antek Królikowski się rozwodzą. Teraz na jaw wyszły nowe fakty. Aktor nie najlepiej sprawdza się w roli ojca.

Joanna Opozda i Antek Królikowski przez pewien czas uchodzili za jedną z najpiękniejszych par w polskim show-biznesie. Gdy media obiegła wieść o tym, że są razem, w mig zyskali spore grono fanów. Wiele osób wierzyło, że ta relacja na dobre zmieniła aktora, który wcześniej dużo imprezował i miał problemy z używkami. Fakty wskazywały na to, że rzeczywiście przeszedł nieoczekiwaną metamorfozę. Zakochani regularnie wrzucali do sieci wspólne zdjęcia i nagrania, na których widać było, że są ze sobą naprawdę bardzo szczęśliwi. Nawet krótki kryzys, który przypłacili krótkim rozstaniem, nie był w stanie osłabić ich uczuć. W sierpniu ubiegłego roku wzięli ślub, a krótko po tym potwierdzili plotki o ciąży aktorki.

Przez kolejne miesiące wszyscy z niecierpliwością wyczekiwali narodzin ich jedynego syna. Gdy Joanna ogłosiła, że Vincent jest już na świecie, Pudelek poinformował, że Antek porzucił żonę i związał się z inną kobietą. Ostatnie miesiące nie były najłatwiejsze dla świeżo upieczonej mamy, tym bardziej że jej synek poważnie zachorował i trafił do szpitala. Na szczęście ma to już za sobą i wszystko wskazuje na to, że powoli zaczyna wychodzić na prostą.

Nowe fakty w sprawie rozwodu Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego

Odkąd dowiedzieliśmy się o zdradzie Królikowskiego, regularnie pojawiał się na pierwszych stronach gazet. Sam także podgrzewał atmosferę, m.in. wtedy, gdy ogłosił, że został włodarzem federacji, która chciała zorganizować walkę sobowtórów Wołodymyra Zełenskiego i Władimira Putina. Krótko po tym, wycofał się z wydarzenia oraz poinformował, że ogranicza aktywność, aby skupić się na swoim życiu i zdrowiu. Zaraz po tym, jak wydał oświadczenie, wyemitowano odcinek programu Przez Atlantyk, w którym ogłosił, że choruje na stwardnienie rozsiane.

Oboje jak dotąd nie skomentowali tego, jak układają się ich relacje. Media natomiast cały czas szukają nowych faktów ws. ich rozstania. Ostatnio Super Express ustalił, że do Sądu Okręgowego w Warszawie wpłynął pozew rozwodowy. Póki co nie wiadomo, kto jako pierwszy z nim wystąpił.

Jak udało nam się ustalić, do Sądu Okręgowego w Warszawie wpłynął pozew rozwodowy. Para czeka na wyznaczenie pierwszego terminu. Niewykluczone, że wszystko może przeciągnąć się w czasie nawet o rok… Do tego czasu małżonkowie powinni ustalić kwestię opieki nad dzieckiem oraz sprawy majątkowe.

Teraz na jaw wyszły nowe fakty. Portal WP Kobieta dotarł do osoby z otoczenia zwaśnionych małżonków, która poinformowała, że Opozda chce, by sąd orzekł o winie Antka, a ponadto zamierza ubiegać się o alimenty, ponieważ jak na razie to ona pokrywa koszty związane z utrzymaniem syna.

Antek niemal nie łoży na Vincenta. Nie poczuwa się do roli ojca, nie partycypuje w wydatkach i spędza z dzieckiem mało czasu. Trudno się z nim dogadać, bo głowę zaprzątają mu inne rzeczy — tłumaczył informator.

Joanna chce, by sprawa została rozstrzygnięta w taki sposób, by nie musiała martwić się o przyszłość Vincenta.

Dlatego Joasia postanowiła uporządkować swoje sprawy w korzystny dla Vincenta i uczciwy sposób. Nie jest tajemnicą, że to aktor zdecydował się na porzucenie rodziny bez względu na konsekwencje — czytamy na stronie WP Kobieta.

Mimo iż aktorka nie potwierdziła tych doniesień, wiele wskazuje na to, że są one bliskie prawdy. Ostatnio ogłosiła, że po trzech miesiącach od porodu wraca do pracy, ponieważ zaczyna jej brakować środków do życia.

Bardzo bym chciała spędzać z synkiem cały swój czas. Niestety jest to niemożliwe. Sytuacja życiowa zmusiła mnie do szybkiego powrotu do formy i pracy. Muszę zarabiać, żeby utrzymać rodzinę – tłumaczyła w rozmowie z Party.

Myślicie, że Antek zdecyduje się w końcu przerwać milczenie i odniesie się do zarzutu braku zainteresowania własnym dzieckiem?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Gwiazdy - Konferencja prasowa Polsat SuperHit Festiwal 2022, fot. Podlewski,AKPA

Plejada gwiazd na konferencji prasowej Polsat SuperHit Festiwal 2022. Doda, Kwiatkowski, Domagała, Wiśniewski, Steczkowska

Rzeczniczka rosyjskiego MSZ skomentowała sukces Ukrainy na Eurowizji. „Dwie baby-jagi na smyczkach”