w

Królikowski ostro rozlicza się z Opozdą! Zarzucił, że pozbawiła go pracy w serialu i zaszczuwa jego rodzinę. Liczy na pojednanie?

Antek Królikowski, Joanna Opozda, fot. AKPA/Kurnikowski
Antek Królikowski, Joanna Opozda, fot. AKPA/Kurnikowski

Antek Królikowski i Joanna Opozda są dalecy od osiągnięcia porozumienia w kwestii syna, Vincenta. Aktor postanowił udzielić wywiadu, w którym ostro rozliczył się z żoną. W jakim serialu stracił przez nią rolę? Czy faktycznie płaci alimenty?

Antek Królikowski i Joanna Opozda jeszcze do niedawna uchodzili za jedną z najgorętszych par w show-biznesie, jednak ich szczęście nie trwało długo. Po początkowych perturbacjach wzięli ślub i z niecierpliwością czekali na narodziny pierwszego syna. Niestety, na 10 dni przed porodem, aktor porzucił żonę dla kochanki. Od tamtego czasu ich relacje są bardzo napięte, a teraz dodatkowo zaognił je fakt, że Opozda w ostatniej chwili odwołała chrzciny Vincenta.

Od kilku dni między byłymi partnerami toczy się zacięta, medialna walka. Nawzajem obrzucają się coraz to poważniejszymi oskarżeniami. Aktor wytknęła mężowi, że nie płaci alimentów na synka, a także zacieśnił relacje z jej ojcem, którego wbrew jej woli zaprosił na chrzciny. Antek nie pozostał obojętny na te słowa i nagrał oświadczenie, w którym zarzucił jej kłamstwo, a także wytknął, że miała przelać na swoje konto część jego oszczędności.

Joanna ostatecznie zdecydowała się pokazać zdjęcie, na którym uwieczniła, jak rzekomo jego kochanka groziła, że ją zniszczy razem z kancelarią, w której pracuje. Sprawa miała zostać zgłoszona na policję.

Antek Królikowski o chrzcie syna

Królikowski ostatecznie zdecydował się udzielić wywiadu Faktowi, w którym ostro rozliczył się z byłą żoną. Podtrzymał, że o chrzcinach Vincenta dowiedział się na chwilę przed uroczystością, podobnie jak o tym, że zostały odwołane.

Dla mnie i rodziny właśnie tak to wyglądało. W środę nagle dowiedzieliśmy się, że mój syn ma być ochrzczony w sobotę. Miejsca uroczystości jednak nam nie zdradzono, mieliśmy się o nim dowiedzieć w ostatniej chwili. Poinformowano nas o nim w piątek, około godziny 20. Wcześniej nie było żadnych rozmów, konsultacji. Moja rodzina w ogóle nie była o tym poinformowana — żalił się.

Po czym dodał:

Niestety, w piątek wieczorem, około godziny 22, nagle zostaliśmy poinformowani, że wszystko jest odwołane. Mimo to postanowiliśmy z mamą pojechać w sobotę do kościoła, by dowiedzieć się od księdza, o co tu chodziło. I czy naprawdę miały być chrzciny. Na miejscu już byli paparazzi, którzy sami przyznali, że dostali taką informację od kogoś. […]

Dziennikarze Faktu zapytali go więc, co dalej z chrztem Vincenta. Aktor wyraził nadzieję, że uda mu się w tej kwestii dojść do porozumienia z żoną. Liczy na to, że będzie mógł zdecydować o tym, kto będzie chrzestnym chłopca. Wcześniej chciał, by został nim jego brat, Jan.

Chrzest się nie odbył, ale wierzę w to, że ta ważna uroczystość będzie zorganizowana przez nas wspólnie. I nie będzie to wyglądało tak, że Joanna wymyśli sobie coś sama i nas poinformuje dzień przed. Chciałbym jednak móc w tym uczestniczyć, podobnie jak moi bliscy. Chciałbym mieć wpływ np. na to, kto jest chrzestnym mojego syna, a byłem tego pozbawiony.

Gwiazdor, który w ostatnich miesiącach był bohaterem kilku głośnych skandali, wyznał, że nie chciał prać brudów na forum publicznym. Dopiero po tym, jak zalała go fala krytycznych komentarzy, zdecydował się przerwać milczenie.

Nie chciałem żadnych awantur, chciałem, byśmy z Joanną wyjaśnili sobie wszystko spokojnie. Czekałem na rozprawę w sądzie i milczałem, chciałem zamknąć to wszystko pokojowo. Niestety, to, co matka mojego dziecka funduje mojej rodzinie, jest karygodne. Ona zaszczuwa całą rodzinę, zasłaniając się dzieckiem, a na to pozwolić nie mogę, więc też zabrałem głos — dodał.

Antek Królikowski oskarża Joannę Opozdę o to, że przez nią stracił rolę w serialu

W tym sam wywiadzie Antek podkreślił, że była partnerka, liczy na to, że będzie płacił alimenty na syna, a równocześnie pozbawiła go pracy w serialu.

Co do oskarżeń o to, że nie płacę alimentów i nie łożę na syna — to kłamstwo. Ono jednak sprawiło, że wylała się na mnie fala agresywnych oskarżeń. Zobaczyłem, że muszę zareagować, bo dzieją się rzeczy bardzo złe. Z jednej strony Joanna oczekuje, że będę płacił, a z drugiej, pozbawia mnie pracy w serialu, w którym sama dostaje rolę — powiedział Faktowi.

Z pewnością chodziło mu o produkcję Mecenas Porada, w którym grał męża porzucającego żonę. Czy faktycznie pojawienie się Opozdy w serialu przyczyniło się do jego wykluczenia? Trudno powiedzieć. Być może po prostu scenarzyści postanowili zakończyć ten wątek. Niemniej jednak, póki co to komornik ściąga od niego należne na syna alimenty, więc oboje, poniekąd, mogą mieć spokojne głowy.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Krystyna Pawłowicz wybrała się na wakacje z obstawą funkcjonariuszy SOP. Tak tłumaczy się z ochrony

13-latek zginął na oczach ojca - fot. Twitter @Gerashchenko_en

13-latek zginął na oczach ojca, po ostrzale rakietowym. Zrozpaczony mężczyzna klęczał przy jego ciele trzymając go za dłoń