w

Amber Heard kończy karierę? Aktorka powiedziała o swoich planach. „Takie jest życie”

Amber Heard - fot. Instagram @amberheard
Amber Heard - fot. Instagram @amberheard

Amber Heard prawdopodobnie już nigdy nie pozbędzie się łatki skandalistki. Po przegranym głośnym procesie z byłym mężem musiała zmierzyć się z ogromną falą krytyki. Jej kariera stała wtedy pod znakiem zapytania. Teraz gwiazda postanowiła pierwszy raz od czasu zakończenia medialnej batalii wyznać, jakie ma plany na przyszłość.

Amber Heard należy do grona gwiazd, które wzbudzają najbardziej mieszane emocje wśród fanów. Wiele osób nie darzy jej sympatią do tego stopnia, że żądali nawet usunięcia jej z obsady filmu Aquaman i Zaginione Królestwo. Przyczyniła się do tego głośna batalia sądowa między aktorką i jej byłym mężem Johnnym Deppem, którą ostatecznie przegrała.

Gwiazda Piekielnej zemsty na długie miesiące znikła z życia medialnego. Obecnie spełnia się, jako mama. Córkę urodziła dla niej surogatka w 2021 roku. Dziewczynka nazywa się Oonagh i wraz z mamą mieszka w Hiszpanii. To właśnie tam aktorka została zaczepiona przez media i postanowiła po raz pierwszy od dawna udzielić szczerzej odpowiedzi.

Amber Heard o dalszej karierze

Aktorka po przegranej w sądzie wielokrotnie się przeprowadzała, unikała także mediów. Ostatecznie osiadła w Madrycie, gdzie na joggingu i spacerach z córeczką przyłapali ją reporterzy. Nie trzeba było czekać długo, by dotarli oni do gwiazdy, by zadać jej pytania o to, jak jej się układa i czy planuje zakończyć swoją karierę.

O, tak. Działam dalej, takie jest życie — powiedziała dla hiszpańskich mediów z Casa En Playa.

Gwiazda Aquamana nie ma zamiaru wycofywać się jeszcze z życia zawodowego. Przyznała, że pracuje nad kolejnymi projektami. Na razie jednak aktorka widziana była tylko na targach książki, więc nie wiadomo, o jakie produkcje chodzi.

@casaenplaya Amber Heard's Spanish Relocation @amberheard 🏖️ @casaenplaya is a Paradisefront Villa in Spain Surrounded By Beaches Represented By @Nest Seekers @luxeally @nestseekersspain #relocation #amberheard 📍 Figueiroa Beach (Spain) __ 3 floors 6000 sq. ft 10 bedrooms 6 bathrooms Land plot of 140000 sq. ft Terrace Direct access to the sea Garage Fitted wardrobes Storeroom Orientation South Central heating: Gas __ #NestSeekers #casaenplaya #luxeally Listing: @JacksonLieblein @jtoth_ca 𝐍𝐞𝐬𝐭 𝐒𝐞𝐞𝐤𝐞𝐫𝐬 𝐈𝐧𝐭𝐞𝐫𝐧𝐚𝐭𝐢𝐨𝐧𝐚𝐥 WebID 2541417 Visit: NestSeekers.com/2541417 #location #beaches #chalet #beach #beachfront #LuxuryHomes #LuxuryHouse #realestate #beachlife #filmlocation #Mansion #paradise #beachvibes #finca #realestateagent #LuxuryRealEstate #property #nestseekersinternational #RealEstateBroker #accidentallywesanderson #luxe #RealEstateNews #beachhouse #LuxuryLiving #primelocation ♬ sonido original – Casa En Playa

Chętnie zobaczycie Heard w kolejnych filmach?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Ewa Kasprzyk, Wersow - fot. Instagram @ewa.kasprzyk, @wersow

Ewa Kasprzyk ostro o Wersow. „To absurd. Szczyt absurdu.” Jakiego zachowania nie rozumie?

Anna Karczmarczyk - fot. Instagram @anna_karczmarczyk

Anna Karczmarczyk zaskoczyła stylizacją na komunię. Aktorka skradła całą uwagę. Fani: „Anka, jesteś przepiękna!”