w

Ewa Kasprzyk ostro o Wersow. „To absurd. Szczyt absurdu.” Jakiego zachowania nie rozumie?

Ewa Kasprzyk, Wersow - fot. Instagram @ewa.kasprzyk, @wersow
Ewa Kasprzyk, Wersow - fot. Instagram @ewa.kasprzyk, @wersow

Ewa Kasprzyk jest jedną z najdłużej występujących aktorek w polskim show-biznesie. Na planie często występuje z dużo młodszymi kolegami i koleżankami z branży. Jednak na temat młodego pokolenia celebrytów ma dość krytyczną opinię. Pokazała to na przykładzie Wersow.

Ewa Kasprzyk nie należy do aktorek kontrowersyjnych. Na swoim koncie ma już dekady doświadczenia w branży, gdyż debiutowała w 1985 roku w filmie Dziewczęta z Nowolipek. Fani mogą ją kojarzyć z takich kultowych produkcji, jak Na dobre i na złe, Przyjaciółki czy M jak miłość.

Aktorka znana jest także z chętnego korzystania z zabiegów medycyny estetycznej. Stawia jednak na nieinwazyjne metody i nie boi się o tym mówić. Ostatnio pojawiła się w warszawskiej klinice La Perla. Na evencie towarzyszyła jej także córka. To właśnie wizyta stała się okazją do skomentowania zachowania popularnej influencerki.

Ewa Kasprzak krytykuje Wersow

Gwiazda M jak miłość ma już 66 lat, więc też nic dziwnego, że zdaje sobie sprawę z tego, jak ważna jest odpowiednia pielęgnacja skóry. Dla zachowania ładnego wyglądu chętnie korzysta z zabiegów medycyny estetycznej. Jednak nie popiera chirurgii plastycznej. Zapytana, co sądzi o influencerkach, jak Wersow, które zaczynają poprawiać za pomocą skalpela wygląd w młodym wieku, odpowiedział dość dosadnie.

Świat zmierza ku końcowi, jeżeli takie rzeczy mają się stać przedmiotem zainteresowań. To absurd. Szczyt absurdu. Ja w ogóle nie rozumiem tej osoby. Ja dla mężczyzny nie będę robiła niczego, czego bym nie zrobiła dla siebie — wyznała dla Plotka.

Wiadomo, że partnerka Friza ma za sobą operację powiększania biustu, o której opowiadała publicznie w 2021 roku. Jej decyzja jednak była przemyślana, a zabieg wykonany pod okiem specjalistów. Obecnie Wersow i Friz spodziwają się swojego pierwszego dziecka.

Czy sami byście chcieli poprawić coś w swoim ciele? Jakie zabiegi są dla Was lepsze?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Anita Lipnicka - fot. AKPA

Anita Lipnicka porzuciła karierę i zmieniła zawód?! Nie uwierzycie, czym będzie się teraz zajmować! „Niebo mnie woła”

Amber Heard - fot. Instagram @amberheard

Amber Heard kończy karierę? Aktorka powiedziała o swoich planach. „Takie jest życie”