w

Anna Karczmarczyk zaskoczyła stylizacją na komunię. Aktorka skradła całą uwagę. Fani: „Anka, jesteś przepiękna!”

Anna Karczmarczyk - fot. Instagram @anna_karczmarczyk
Anna Karczmarczyk - fot. Instagram @anna_karczmarczyk

Anna Karczmarczyk jest znaną polską aktorką. Gwiazda bardzo chętnie udziela się w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się także szczegółami z życia prywatnego. To właśnie tam pochwaliła się zdjęciami z komunii. Fani byli zachwyceni jej stylizacją.

Anna Karczmarczyk znana jest dobrze fanom polskich seriali. Większość kojarzy ją ze szklanego ekranu z takich megaprodukcji, jak M jak miłość czy Na dobre i na złe. Swoim wyglądem i umiejętnościami tanecznymi zachwycała także w show Taniec z Gwiazdami i Dance Dance Dance. Pozostaje ona także bardzo aktywna w mediach społecznościowych.

To właśnie tam chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym. Ostatnio uczestniczyła w pierwszej komunii krewniaka i pokazała zdjęcia z wydarzenia.

Na Komunii Frania Pascal powiedział, że wyglądam tak pięknie, że musi mi zrobić zdjęcia — napisała na Instagramie.

Stylizacja aktorki przyciągała spojrzenia. Nie tylko jej mąż był zachwycony, ale również fani nie mogli wyjść z podziwu.

Anna Karczmarczyk bryluje na komunii

Aktorka pojawiła się na pierwszej komunii krewnego w intensywnie czerwonej kreacji. Postawiła na długą sukienkę z satyny o kopertowym dekolcie. Do zestawu dobrała czarne dodatki w postaci małej torebki i okularów przeciwsłonecznych. Całości dopełniały złote kolczyki z perełkami. Fani nie mogli wyjść z podziwu, jak pięknie prezentuje się gwiazda w ognistym kolorze. Pod postem szybko posypały się komplementy.

  • Anka, jesteś przepiękna!
  • Maleństwo ma gust. Pięknie wyglądasz! Pozdrawiam Cię i wszystkich sympatyków Twojej urody
  • Piękna, to fakt
  • Petarda
  • Nie tylko ostatnio w tym kolorze jest pani mega
  • Cudnie

Jaki jest Wasz ulubiony kolor na letnie wyjścia?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Kinga Miliszkiewicz

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Amber Heard - fot. Instagram @amberheard

Amber Heard kończy karierę? Aktorka powiedziała o swoich planach. „Takie jest życie”

Basia Kurdej-Szatan, Hanna Szatan - fot. Instagram @kurdejszatan

Barbara Kurdej-Szatan świętuje dzień dziecka. „Aby otaczający świat wyłącznie Was zachwycał!” Sprawiła pociechom wyjątkowy prezent