w

HahaHaha

Znaleźli ładunek wybuchowy pozostawiony przez Rosjan. Nie mogli powstrzymać śmiechu [VIDEO]

fot. Twitter screenshot

W sieci krąży zabawne nagranie, na którym Ukraińcy rozpakowują przejęty od Rosjan „ładunek wybuchowy”. Okazało się, że w środku znajdowało się zupełnie co innego. Można by powiedzieć, że na widok „ładunku” Ukraińcy… zdębieli.

Na nagraniu widzimy znalezione przez Ukraińców rzeczy, które wcześniej należały do Rosjan. Ukraińscy żołnierze wśród innego sprzętu zainteresowali się ładunkiem wybuchowym, który według opakowania miał zawierać TNT.

Trotyl 200 gram” – widniał napis prostokątnym pakunku.

Po rozcięciu opakowania oczom żołnierzy ukazał się jednak… klocek drewna. Ukraińcy wybuchnęli śmiechem, a ich rozbawienie sięgnęło zenitu, gdy sytuacja powtórzyła się przy kolejnym „materiale wybuchowym”.

2 armia świata nie przestaje zadziwiać” – napisał autor na filmie.

Sytuacja najprawdopodobniej została spowodowana wszechobecną korupcją, która jest plagą rosyjskiej armii. Możliwe, że któryś z żołnierzy odpowiadających za przechowywanie materiałów wybuchowych postanowił zarobić kilka rubli i podmienił zawartość.

Korupcja sięga czasem tak daleko, że zdarzają się czołgi, z których wymontowano m.in. ważne elementy optyczne. Jakiś czas temu do jednej z rosyjskich dywizji dotarła dostawa wcześniej zmagazynowanych czołgów i okazało się, że tylko jeden z dziesięciu dostarczonych pojazdów miał być w pełni sprawny, a dowódca popełnił samobójstwo.

Oryginalne nagranie zostało wrzucone na konto TikTok vasylpavlyshyn90 17 kwietnia.

TNT znalezione na stanowisku orków” – brzmiał tytuł.

Źródło: Twitter ; Tik Tok

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Nie żyje syn Cristiano Ronaldo. Piłkarz przekazał druzgocące wieści. „Synku, jesteś naszym Aniołkiem. Zawsze będziemy cię kochać”

Bulwersująca decyzja Putina. Trudno uwierzyć, komu nadał honorowy tytuł. „Bohaterstwo, wytrwałość i odwaga”