w ,

SuperSuper HahaHaha

W ukraińskiej telewizji wyemitowano materiał polskich YouTuberów. Pokazali, jak odpalić rosyjski czołg!

Terenwizja
Terenwizja

Podczas trwającej w Ukrainie wojny byliśmy świadkami kradzieży rosyjskich czołgów. Polscy YouTuberzy z kanału Terenwizja nagrali krótki poradnik, jak odpalić pojazd T-72. Materiał został wyemitowany w ukraińskiej telewizji.

Od 20 dni w Ukrainie toczy się wojna. Każdego dnia docierają do nas informacje o kolejnych ofiarach i zniszczonych miastach. Z czasem zaczęło też przybywać informacji o problemach logistycznych Rosjan. Nie tylko brakowało im paliwa, ale i dochodziło do kuriozalnych sytuacji. Mowa tu o kradzieżach czołgów. Najpierw dokonali tego Romowie, a następnie ich wyczyn powtórzyła grupa cywili.

Teraz wszystko wskazuje na to, że do takich sytuacji może dochodzić częściej dzięki pomocy… Polaków.

Ukraińska telewizja wyświetliła poradnik Terenwizji

Terenwizja to kanał na YouTube, który zrzesza miłośników OFFROADU. Twórcy wpadli ostatnio na pomysł nagrania poradnika pt. Jak szybko odpalić i odjechać rosyjskim czołgiem T-72. Autorzy przekazali, że dzięki tej metodzie w niespełna 30 sekund można odpalić również wszystkie jego odmiany oraz czołg T-90.

Wideo cieszy się ogromnym zainteresowaniem. W ciągu tygodnia od publikacji wyświetlono go blisko milion razy i obecnie znajduje się na 34 miejscu na karcie na czasie. Poradnik dotarł także na Ukrainę.

W obliczu trwającej wojny stał się on niezwykle cennym źródłem informacji. Choć nikt nie wątpi w talent Ukraińców, z pewnością nagranie będzie niezwykle przydatne dla innych śmiałków, którzy porwą się na przejęcie pojazdu pod rosyjską banderą.

Widzowie Kanału 5 mieli okazję obejrzeć ostatnio twórczość naszych rodaków. Na oficjalnym profilu stacji na YouTube napisano:

Szczegółowe instrukcje „jak ukraść rosyjski czołg i sprowadzić go na farmę Sił Zbrojnych Ukrainy” napisali zaprzyjaźnieni z Ukrainą Polacy. Zobaczmy. Zapisujmy.

Poniżej możecie zobaczyć, co pokazano w telewizji:

Dla osób zainteresowanych zostawiamy także odnośnik do oryginalnego nagrania udostępnionego na kanale Terenwizja:

Prawda, że proste?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Krystyna Soloviy

Ukraińska wokalistka nagrała współczesną wersję utworu „Bella ciao”. Pieśń stała się hymnem oporu

Alexandra Tołstoj, Władimir Putin

Była żona rosyjskiego oligarchy zdradziła, jaki prywatnie jest Władimir Putin. Jej wypowiedź szokuje