w

SuperSuper HahaHaha

[VIDEO] Ukraińscy cywile ukradli Rosjanom czołg i jadą na przejażdżkę: „Jest zaje*iście!”

fot. Reddit / Telegram

Wojna na Ukrainie trwa, a Ukraińcy nie poddają się w walce z okupantem. Ludność cywilna nie ułatwia zadania Rosjanom, a w mediach pojawiło się nagranie, na którym widzimy grupkę cywili, którzy ukradli… rosyjski czołg, a następnie postanowili się nim przejechać.

Władimir Putin w czwartek 24 lutego zadecydował o „specjalnej operacji” mającej na celu demilitaryzację Ukrainy i pozbycie się „reżimu w Kijowie”. Niestety, rosyjskie wojska ruszyły do ataku na sąsiada. Inwazja rozpoczęła się od bombardowań na całym terytorium Ukrainy.

Na terenie całej Ukrainy dochodzi do sytuacji, w których Rosjanie porzucają swój sprzęt oraz pojazdy i decydują się na dezercję. Część Rosjan oddaje się w ręce wroga, gdzie często mają okazję pierwszy raz zadzwonić do swoich rodziców od czasu wyjazdu na wojnę. Sądząc po informacjach, jakie podają zatrzymani żołnierze, część rosyjskich wojsk o inwazji dowiedziała się w ostatniej chwili, i wcale nie pali im się do bratobójczej walki.

W ciągu ostatnich dni nasiliły się też informacje o problemach logistycznych Rosjan, a w sieci pojawiły się nagrania stojących bez paliwa czołgów.

Grupka cywili zdobyła rosyjski czołg

W środę w sieci pojawiło się już kolejne doniesienie o tym, że Ukraińcy ukradli Rosjanom czołg. Kilka dni temu ukraińskie media przekazały informację, że jeden z czołgów ukradli Romowie, ale tym razem mamy dowód w postaci nakręconego przez jednego z Ukraińców nagrania.

Na nagraniu widzimy grupkę znajomych w świetnym humorze, po tym, jak udało im się zdobyć sprawny rosyjski czołg. Cywile zapowiedzieli, że czołg posłuży Ukrainie.

Sądząc po nazwie kanału na Telegramie, która wyświetla się na filmie, możemy przypuszczać, że czołg został zdobyty w okolicach Charkowa. Niestety nie mamy obecnie więcej informacji.

Co ciekawe, niedawno ukraiński rząd oznajmił, że nie trzeba płacić podatku za ukradzione lub przejęte rosyjskie pojazdy i czołgi.

Tłumaczenie nagrania:

Tasya (imię kobiety), udało się nam!

Jedziemy jeb*nym czołgiem! Jest zaje*iście!

Sława Ukrainie, Sława Bohaterom! Jesteśmy najlepsi!

Pierwszy skradziony czołg!

Kacapski czołg posłuży Ukrainie do ku*wy!

Źródło: Reddit ; Telegram

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Rosyjski biznesmen oferuje pokaźną nagrodę za głowę Putina! „Żywy lub martwy”

[VIDEO] Czeczeński prezydent Ramzan Kadyrow grozi Europie: „Jeśli nie przestaniecie, zdobędziemy cały kontynent i będziemy nim rządzić”