w

[VIDEO] TikTokerka wycisnęła 18-miesięcznego pryszcza. Takich skutków się nie spodziewała

fot. TikTok

Próby samodzielnego uporania się z niedoskonałościami na twarzy mogą czasem prowadzić do przykrych konsekwencji estetycznych i zdrowotnych. Przekonała się o tym pewna TikTokerka, która wycisnęła półtorarocznego pryszcza w okolicach brody. Australijka pokazała efekty „zabiegu” i apeluje, aby inni jej nie naśladowali.

Tyla Brimblecombe to obserwowana przez kilka tysięcy osób TikTokerka, która nie boi się poruszać krępujących czy trudnych tematów w mediach społecznościowych. Influencerka regularnie dzieli się ze swoimi fanami wyzwaniami dnia codziennego, swoimi finansami, a także poradami związanymi z urodą,

TikTokerka wycisnęła 18-miesięcznego pryszcza

W jednym z ostatnich filmików TikTokerka postanowiła przybliżyć swoim obserwującym problemy z cerą, z którymi borykała się od jakiegoś czasu. Okazuje się, że Tyla przez osiemnaście miesięcy zmagała się z olbrzymim pryszczem na brodzie.

Jakiś czas temu postanowiła się go pozbyć, używając między innymi igłę. Po domowym zabiegu kobieta położyła się spać, zadowolona ze szczęśliwego finału. Niestety, już następnego dnia okazało się, że jej twarz spuchła, a niedoskonałość wypełniła się żółtą cieczą.

„To wyglądało coraz gorzej, było coraz bardziej opuchnięte” – wyznała TikTokerka w nagraniu, które internauci obejrzeli ponad 3,5 miliona razy.

Przestrzega internautów

Za namową swoich obserwujących TikTokerka skonsultowała się z lekarzem, który stwierdził, że skóra została zainfekowana i przepisał jej antybiotyk. W kolejnym nagraniu kobieta wyznała, że z jej twarzą jest już lepiej, ale przestrzegła internautów, aby nie podejmowali się samodzielnego usuwania zmian ropnych na twarzy.

„Ucz się na moich błędach i daruj sobie ekstrakcję pryszcza – zaapelowała Australijka.

Efekt domowego zabiegu możecie zobaczyć poniżej:

@tylabrim I am a literal IDIOT 🤡 Learn from my mistakes and don’t do a diy pimple extraction 🚫 #pimple #infection #skintok #diygonewrong ♬ original sound – Tyla Brim
fot. TikTok
@tylabrim Replying to @tegankiri I could never live up to Polly the sty title and I just hope y’all ain’t as stupid with your ‘pimples’ as I was 🤣 Some people said get a 2nd opinion and if it gets worse, I WILL 🫡 #infection #pimple #skintok #diygonewrong ♬ original sound – Tyla Brim

Źródło: TikTok ; NY Post

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Dawid Podsiadło planuje apostazję. Wyjaśnił powody swojej decyzji. „Nie piętnuję wiary, tylko hipokryzję”

Wojciech Modest Amaro pokazał, jak żyje na wsi. Wybudował prywatną kapliczkę nieopodal domu!