w

[TikTok] na żywo relacjonowali libację. Gdy wypili cały alkohol, zapraszali do domu obcych ludzi. Wszystkiemu przyglądały się dzieci!

Zdjęcie poglądowe - fot. Pixabay @Pavlofox
Zdjęcie poglądowe - fot. Pixabay @Pavlofox

Para wpadła na pomysł, by zorganizować transmisję live na TikToku, podczas której relacjonowali suto zakrapianą imprezę. Zaniepokojeni widzowie wezwali policję. Po przybyciu na miejsce ich oczom ukazał się przerażający obraz.

TikTok jest obecnie jednym z najpopularniejszych mediów społecznościowych. Internauci zakładają tam konta, by dzielić się twórczymi pomysłami lub relacjonować codzienność. Wielu z nich w krótkim czasie zyskuje na popularności, co przekłada się na ich zyski. Podczas jednej transmisji na żywo niektórym udaje się zarobić nawet kilkaset złotych! Najwidoczniej ta parka wpadła na to, jak zasilić swoje konta, pokazując internautom przebieg libacji alkoholowej. Nie spodziewali się jednak tego, że błyskawicznie poniosą konsekwencje swojej nieodpowiedzialności.

Transmitowali na TikToku libację alkoholową. Widzowie wezwali policję

Do niepokojącego zdarzenia doszło 12 września po północy. Małżeństwo zorganizowało transmisję live, podczas której wspólnie z kolegą spożywali alkohol. Gdy opróżni butelki, a nadal nie mieli dość, zaczęli zapraszać kolejnych ludzi. To właśnie wtedy widzowie zorientowali się, że w mieszkaniu oprócz nich przebywa jeszcze dwoje dzieci! Zaniepokojeni tym, co widzą, niezwłocznie zawiadomili policję.

Zgłaszający podali dyżurnemu adres, a ten wysłał na miejsce patrol z komisariatu I. Mundurowi potwierdzili zgłoszenie. W mieszkaniu przebywali rodzice dzieci i ich kolega. Wszyscy byli pijani. Mężczyźni mieli po 1,8 promila, a matka dzieci 2,1 promila alkoholu w organizmie — przekazała policja w Rudzie Śląskiej.

Jak podaje Super Express, 32-letni Dawid i jego 26-letnia żona Klaudia, mieszkają w dzielnicy Orzegów w Rudzie Śląskiej. Wspólnie wychowywali dwoje dzieci, jedno w wieku 3 lat, a drugie 5 miesięcy. Podobno aż trzy osoby zadzwoniły pod numer alarmowy, w tym jedna nagrała całe zajście.

Gdy funkcjonariusze zapukali do drzwi, kobieta potraktowała ich bardzo lekceważąco:

Nie widziała problemu w tym, że miała dwa promile alkoholu we krwi — przekazał rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Rudzie Śląskiej, Arkadiusz Ciozak.

Obecnie opiekę nad maluchami sprawuje ich babcia, która mieszka w tym samym bloku. Sąd rodzinny w niedługim czasie zdecyduje o ich dalszych losach. Nieodpowiedzialnym rodzicom grozi nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Dźgnął brata nożem, bo zjadł mu kanapkę - fot. walbrzych.policja.gov.pl

Krwawy finał rodzinnej awantury w Wałbrzychu. Dźgnął brata nożem w szyję, bo… zjadł mu kanapkę

Jessica Miemiec - fot. Instagram @rolnikszukazonytvp

Jessica z 5. edycji programu „Rolnik szuka żony” wystąpi w „Magii nagości”! Pokazała zdjęcie z planu zdjęciowego. Kiedy premiera?