w

HahaHaha SuperSuper

Jessica z 5. edycji programu „Rolnik szuka żony” wystąpi w „Magii nagości”! Pokazała zdjęcie z planu zdjęciowego. Kiedy premiera?

Jessica Miemiec - fot. Instagram @rolnikszukazonytvp
Jessica Miemiec - fot. Instagram @rolnikszukazonytvp

Jessica Miemiec zgłosiła się do 5. edycji programu Rolnik szuka żony. Dążyła do tego, by zdobyć serce Krzysztofa, jednak ostatecznie jej starania spełzły na niczym, ponieważ ich relacje pozostały na stopie koleżeńskiej. Teraz raz jeszcze spróbuje świat show-biznesu. Lada chwila zobaczymy ją w kontrowersyjnym programie!

Jessica Miemiec była jedną z najbarwniejszych postaci wszystkich edycji programu Rolnik szuka żony. Od razu wszyscy zwrócili na nią uwagę ze względu na jej styl ubierania się. Sympatyczna dziewczyna nie zdołała jednak rozpalić w sercu Krzysztofa uczuć i musiała opuścić gospodarstwo.

Mimo porażki nie rezygnuje z realizacji swoich marzeń. Od pojawienia się w formacie w jej wyglądzie zaszło sporo zmian. Przede wszystkim przefarbowała się na blond i ma teraz o wiele dłuższe włosy. To jednak nie koniec nowości, ponieważ już wkrótce raz jeszcze będziemy mogli zobaczyć ją na szklanym ekranie, jednak tym razem w nieco innym wydaniu.

Jessica Miemiec z Rolnika pojawi się w Magii nagości!

Jessica regularnie pojawia się na castingach do popularnych formatów. Pojawiła się nie tylko w Rolniku, ale i w programie Shopping Queen, który emitowany jest na antenie Polsat Cafe.

To był jednak zaledwie przedsmak tego, co zamierza nam pokazać. Na swoim profilu na Instagramie ogłosiła, że już wkrótce wystąpi w Magii nagości! Kontrowersyjne show gromadzi przed ekranami telewizorów wielu widzów, z uwagi na niespotykaną formułę. W każdym odcinku kilku uczestników wybiera partnera na randkę, sugerując się jedynie wyglądem nagich ciał. Przed podjęciem decyzji osoba typująca musi zaprezentować się dwóm najlepszym kandydatom zupełnie nago. Wiecie, co to oznacza?

Zapraszam do oglądania 16.09.2022. Na zoom tv! MAGIA NAGOŚCI!! 23.00 Tylko 18+ – napisała Miemiec na Instagramie.

Będziecie oglądać?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Zdjęcie poglądowe - fot. Pixabay @Pavlofox

[TikTok] na żywo relacjonowali libację. Gdy wypili cały alkohol, zapraszali do domu obcych ludzi. Wszystkiemu przyglądały się dzieci!

Na plaży znaleziono trójkę martwych dzieci. Ich mama w środku nocy szła boso promenadą, kompletnie przemoczona