w

Smutny finał poszukiwań luksusowych aut Łukomskiej-Pyżalskiej. Policja opublikowała zdjęcie szczątków Porsche

Izabella Łukomska-Pyżalska
Izabella Łukomska-Pyżalska

Izabella Łukomska-Pyżalska kilka dni temu poinformowała, że skradziono jej dwa drogie auta. Sprawą zajęła się policja. W krótkim czasie udało im się odnaleźć jedno z nich. Zdjęcia Porsche obiegły sieć. Czy udało się je uratować?

Izabella Łukomska-Pyżalska należy do grona jednych z najbogatszych kobiet w kraju. W przeszłości zajmowała się modelingiem i odnosiła w tej branży spore sukcesy – jej zdjęcia można było oglądać m.in. w Playboyu. Pełniła także funkcję prezesa w Warcie Poznań.

Ambitna bizneswoman obecnie zajmuje się prowadzeniem własnej agencji modelek oraz posiada udziały w kilku firmach z branży budowlanej. W krótkim czasie dorobiła się pokaźnego majątku, który stał się łakomym kąskiem dla złodziei. Ostatnio media obiegła wieść, że skradziono jej dwa luksusowe auta. W akcję poszukiwawczą zaangażował się nawet Krzysztof Rutkowski.

Złodzieje wyciągnęli kluczyki z domu i wyjechali autami za 2,5 miliona złotych – mówił Faktowi Jakub Pyżalski.

Gwiazda Playboya zaoferowała nagrodę pieniężną dla osoby, która pomoże w ujęciu sprawców. Na początku chciała przekazać na ten cel 100 tysięcy złotych, jednakże z uwagi na to, że sprawa zaczynała się przeciągać, podniosła stawkę do 250 tys. zł.

Odnaleziono jedno ze skradzionych aut Izabelli Łukomskiej-Pyżalskiej

Izabella robiła co w swojej mocy, by odnaleźć swoje auta, jednakże nawet publikacja sylwetek przestępców na początku na niewiele się zdała.

Wielkopolska policja właśnie poinformowała, że odnaleźli poszukiwane Porsche. Przestępcy ukryli go nieopodal Zielonej Góry. Funkcjonariusze zatrzymali cztery osoby.

Policjanci z KWP w Poznaniu zatrzymali osoby podejrzane o kradzież dwóch luksusowych aut należących do pani Izabelli Łukomskiej-Pyżalskiej. Odzyskali także jedno z aut – Porsche Cayenne Turbo S. ukryte koło Zielonej Góry. Do aresztu trafiły cztery osoby – napisano w komunikacie opublikowanym na Twitterze.

Wpis opatrzono zdjęciem auta. Niestety niewiele z niego zostało, ponieważ sprawcy kradzieży zdążyli rozebrać je na części pierwsze.

Poniżej możecie zobaczyć, jak wyglądało wcześniej.

Współczujemy…

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Oliwia

Maryla Rodowicz, Witold Paszt

Maryla Rodowicz w łamiącym serce oświadczeniu żegna Witolda Paszta. „Wiedz, że wszyscy płaczemy”

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska przeszła odważną metamorfozę. Blond to już przeszłość. W tym kolorze wygląda oszałamiająco