w

DramatDramat HahaHaha

Dagmara Kaźmierska przeszła odważną metamorfozę. Blond to już przeszłość. W tym kolorze wygląda oszałamiająco

Dagmara Kaźmierska
Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska pochwaliła się nowym kolorem włosów. Blond odszedł w zapomnienie. Odważna metamorfoza robi ogromne wrażenie.

Dagmara Kaźmierska zyskała ogromną popularność dzięki udziałowi w programie Królowe życie. Od razu zrobiła na widzach ogromne wrażenie, z uwagi na swój sposób bycia. Słynie z zamiłowania do drogich i efektownych kreacji, biżuterii oraz niebanalnego poczucia humoru. W krótkim czasie zdobyła grono wiernych fanów, którzy bardzo doceniają jej szczerość. Gwiazda show TTV bez skrępowania opowiedziała o swojej kryminalnej przeszłości. W młodości prowadziła dom publiczny i dopuszczała się innych przestępstw, w tym sutenerstwa. Gdyby tego było mało, wyszła za mąż za groźnego gangstera, który śmiertelnie postrzelił człowieka.

Celebrytka nie uciekła przed wymiarem sprawiedliwości. Na swoim koncie ma odsiadkę w więzieniu, którą bardzo przeżyła. Wszystko opowiedziała na łamach swojej biografii. W Prawdziwej historii Królowej Życia zdradziła, że kara ta była dla niej bardzo dotkliwa, ponieważ musiała zostawić swojego syna, Conana. Dagmara po wyjściu na wolność postanowiła zmienić swoje życie i zaczęła inwestować w legalne interesy. Nie tylko prowadzi butik, ale i zakupiła jacht w Egipcie, który mogą wynajmować turyści.

Kaźmierska bardzo dba o swój wygląd. Regularnie odwiedza gabinety medycyny estetycznej oraz stylistów fryzur. W sieci pochwaliła się swoją ostatnią metamorfozą. W pierwszej chwili trudno ją rozpoznać.

Dagmara Kaźmierska już nie jest blondynką

Bohaterka show TTV w życiu prywatnym może liczyć nie tylko na rodzinę, ale i na przyjaciół. Na co dzień mnóstwo czasu spędza z Edzią i Jackiem, którzy podobnie jak ona mają ogromne poczucie humoru. Widzowie pokochali to zabawne trio za ogromny dystans do siebie i świata.

Dagmara najwidoczniej pozazdrościła urody przyjaciółce i poddała się odważnej metamorfozie. Na najnowszym nagraniu na TikToku ma kruczoczarne włosy, w których jest do niej łudząco podobna. Internauci byli pod ogromnym wrażeniem tej zmiany i nie szczędzili pod jej adresem komplementów.

  • Przepięknie pani wygląda.
  • Piękna królowa.
  • Dagmara, upodobniłaś się do Edzi.
  • Pięknie Ci w tych czarnych włoskach.

Chcielibyśmy jednak uspokoić fanów Dagmary. Królowa życia na potrzeby nagrania włożyła perukę, by sparodiować Edzię. Poniżej możecie obejrzeć przezabawne wideo z jej udziałem.

@queen_of_life_77

😛😛😛ZAPRASZAM NA ,,LAJJFFFAAA,, MOJEJ PRZYJACIÓŁKI EDZI 🤪🤪🤪😈 Tylko pamiętajcie !!! NIE PYTAĆ O DAGMARKĘ 😜😜🙈#króloweżycia #krolowezycia

♬ dźwięk oryginalny – Dagmara Kaźmierska

Podoba wam się Kaźmierska w czarnych włosach?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Izabella Łukomska-Pyżalska

Smutny finał poszukiwań luksusowych aut Łukomskiej-Pyżalskiej. Policja opublikowała zdjęcie szczątków Porsche

Joanna Opozda

Dramatyczny apel ciężarnej Joanny Opozdy. Aktorka zwróciła się do fanów ze szczególną prośbą. Po tych słowach drżymy o jej synka