w ,

Izabella Łukomska-Pyżalska podwyższa nagrodę za pomoc w znalezieniu skradzionych aut. Ogromna suma! [ZDJĘCIA]

fot. Izabella Łukomska-Pyżalska / Instagram

Kilka dni temu Izabella Łukomska-Pyżalska poinformowała, że sprzed jej domu ukradziono luksusowe auta. Bizneswomen wraz z mężem wyznaczyli rekordową kwotę za informacje, które doprowadzą do rozwiązania sprawy.

Izabella Łukomska-Pyżalska jest jedną z najbardziej znanych polskich milionerek. Przez siedem lat pełniła stanowisko prezesa Warty Poznań, a w przeszłości była modelką „Playboya”. Obecnie Izabella prowadzi agencję modelek oraz posiada udziały w kilku firmach związanych z budownictwem.

W 2013 roku Izabella znalazła się na liście 100 najbogatszych Polek magazynu Forbes, a jej majątek szacowano wtedy na 16 milionów złotych. Od tego czasu najprawdopodobniej jeszcze się powiększył.

Włamanie i kradzież samochodów

Izabella wraz z mężem wychowują szóstkę dzieci, więc kradzież z włamaniem poważnie naruszyła poczucie bezpieczeństwa rodziny. Do przestępstwa miało dojść w nocy, gdy wszyscy w domu spali.

Byliśmy wtedy w domu, ale spaliśmy wszyscy, to była godzina czwarta rano. Złodzieje wyciągnęli kluczyki z domu i wyjechali autami za 2,5 mln zł” — powiedział „Faktowi” Jakub Pyżalski

W niedzielę wieczorem Izabella ogłosiła, że bardzo zależy jej na złapaniu sprawców i zleceniodawców kradzieży, więc podwyższa nagrodę ze 100 tysięcy na 250 tysięcy złotych. Pieniądze czekają na osobę, która sprawi, że samochody wrócą do właścicielki lub sprawcy zostaną ukarani.

Przestępcy nie mogą czuć się bezkarnie. Ani być bezkarni. Tym bardziej, że włamanie do czyjegoś domu, w którym śpią dzieci może być dla tych dzieci traumą na lata. A bezpieczeństwo ludzi: dzieci, rodziny to fundamentalne wartości w naszym świecie” – pisze Łukomska-Pyżalska.

Milionerka zaznaczyła, że ma nadzieję, iż samochody uda się odzyskać. Izabella wyznała też, że liczy na to, iż jej sprawa nagłośni problem włamań i kradzieży samochodów.

Za skuteczną informację dotyczą moich skradzionych samochodów podwyższam nagrodę pieniężną do 250 000 złotych.

Skradzione samochody

Właścicielka samochodów podała dane, które mogą pomóc w zidentyfikowaniu pojazdów, oraz podzieliła się zdjęciami, które możecie zobaczyć poniżej.

1. Porsche Cayenne Turbo S E-Hybrid, data pierwszej rejestracji 28/09/2020, PO 8RN67, numer WIN WP1ZZZ9YZLDA52205, kolor – czarny metalik;

2. Mercedes G63 AMG Brabus 800, rok produkcji – 2021, numer WIN W1N4632761X386126, kolor – czarny mat

Myślicie, że samochody uda się odnaleźć?

Źródło: Instagram – Izabella Łukomska-Pyżalska

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Maja Bohosiewicz zdradza, w jaki sposób poznała męża. Nie uwierzycie, jak wyglądały pamiętne Walentynki! „Wrzucił zdjęcie zdeptanych róż”

Walentynki 2022 - QUIZ

[QUIZ] Jak dużo wiesz o Walentynkach?