w

Izabella Łukomska-Pyżalska opublikowała nagranie z sylwetkami złodziei. 250 tys. zł nagrody za rozpoznanie!

Fot. Instagram / Izabella Łukomska-Pyżalska

Izabella konsekwentnie walczy o odzyskanie skradzionych jej dwóch luksusowych samochodów. Czy wysoka nagroda i nowe nagranie jej pomogą?

Izabella Łukomska-Pyżalska jest jedną z najbogatszych kobiet w naszym kraju. Przez lata była prezesem w Warcie Poznań, a w przeszłości również zajmowała się modelingiem. Mogliśmy zobaczyć ją między innymi w Playboyu.

Na chwilę obecną ma własną agencję modelek. Ponadto jest udziałowcem w kilku dużych firmach działających w branży budowlanej. Mimo iż na brak finansów nie może narzekać, to jednak kradzież dwóch luksusowych samochodów bardzo ją dotknęła.

Była gwiazda Playboya zgłosiła się po pomoc między innymi do znanego detektywa Krzysztofa Rutkowskiego Nad sprawą pracuje również policja, ale na razie nadal nie udało się odnaleźć samochodów.

Złodzieje ukradli kluczyki z domu kobiety, a następnie odjechali autami szacowanymi na wartość około 2,5 miliona złotych!

Iza chce za wszelką cenę ukarać sprawców tej kradzieży, dlatego też pomaga w śledztwie jak może, a także oferuje nagrodę dla osoby, która pomoże w ujęciu złodziei. Ta wzrosła ze 100 tys. zł do 250 tys. zł!

Poszukiwane samochody to:

  • Porsche Cayenne Turbo S E-Hybrid, data pierwszej rejestracji 28/09/2020, PO 8RN67, numer WIN WP1ZZZ9YZLDA52205, kolor – czarny metalik;
  • Mercedes G63 AMG Brabus 800, rok produkcji – 2021, numer WIN W1N4632761X386126, kolor – czarny mat

Poniżej publikujemy najnowsze nagranie, na którym widać sylwetki poszukiwanych mężczyzn.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez szymon

„Oszust z Tindera” zmienia się w celebrytę pełną gębą. Wystąpi w randkowym show i stworzy podcast o randkowaniu

Mega gorące zdjęcia Dody trafiły do sieci! Od lat na tyle sobie nie pozwoliła