w

DramatDramat

Przyszli remontować dom, a znaleźli ciało dwuletniego dziecka. Po rodzicach ani śladu

fot. zdjęcie ilustracyjne (Policja.pl)

W miejscowości Szabda w woj. kujawsko- pomorskim ekipa remontowa, która miała rozpocząć prace w domu jednorodzinnym, dokonała makabrycznego odkrycia. W środku budowlańcy znaleźli ciało dwuletniego dziecka, a rodzice zniknęli.

O tragicznym odkryciu w domu jednorodzinnym jako pierwszy poinformował portal rmf24.pl.

Ekipa budowlańców umówiona była z właścicielką domu jednorodzinnego w miejscowości Szabda przy drodze na Belfort, że 23 czerwca rozpoczną pracę remontowe. Kiedy mężczyźni w czwartek popołudniu weszli do środka, zastał ich przerażający widok.

Znaleźli ciało dziecka

W jednym z pomieszczeń budowlańcy zauważyli dziecięce łóżeczko, w którym znajdowały się zwłoki około dwuletniego dziecka. Mężczyźni wezwali służby, ale od początku nie mieli żadnych wątpliwości, że dziecko nie żyło. Ciało miało znajdować się w znacznym stanie rozkładu.

Dom wynajmowany był wcześniej przez małżeństwo z pięciorgiem dzieci, które nie budziło wcześniej jakichkolwiek podejrzeń. Nie wiadomo, gdzie obecnie się znajdują.

Po wyprowadzce małżeństwa właścicielką budynku postanowiła przeprowadzić remont i umówiła ekipę budowlaną.

Policja szuka obecnie obojga małżonków. Jak w rozmowie z asp. szt. Łukaszewską dowiedział się Fakt, na miejscu pracuje prokurator oraz policja.

Źródło: Fakt.pl ; rmf24.pl

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Nosił teczkę z kodami nuklearnymi Putina. Znaleźli go z raną postrzałową głowy w swojej kuchni

Maciej Rybus, fot. AKPA/ Piętka Mieszko

Rosjanie ostro krytykują Polaków za wykluczenie Macieja Rybusa z kadry. „Brak szacunku dla osobistego wyboru”