w

DramatDramat SuperSuper HahaHaha

Prokuratura nadal bada okoliczności śmierci Żory Korolyova. Są już wyniki sekcji zwłok

Fot. Żora Korolyov / Instagram

Nagła śmierć Żory Korolyova odbiła się szerokim echem w sieci. Sprawą zajęła się również prokuratura, która bada okoliczności tego przykrego wydarzenia.


Żora Korolyov dał się poznać jako człowiek pozytywnie nastawiony do życia z niezwykłym zamiłowaniem do tańca. Wystąpił on między innymi w „Tańcu z gwiazdami”, dzięki czemu trafił do szerokiego grona polskiej publiki.

Śmierć tak młodej osoby, która w dodatku cieszyła się dobrym zdrowiem i wiodła zdrowy tryb życia, zaniepokoił wiele osób. Ludzie pytali jak to możliwe, że tak po prostu odszedł z tego świata…

Super Express” nieoficjalnie informował, że przyczyną zgonu 34-latka było zapalenie mięśnia sercowego. Partnerka tancerza jednak zaprzeczyła tym doniesieniom i poinformowała, że tak właściwie na razie nie wiadomo, dlaczego Żora zmarł.

W sprawie wszczęto śledztwo, którego są już pierwsze wyniki. Jak donosi „Super Express„, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Warszawie potwierdziła, że prokuratura dysponuje już wstępnymi wynikami sekcji zwłok tancerza. Na razie nie mogą one jednak zostać przekazane osobom postronnym.

Informuję, że prokuratura dysponuje wstępnymi wynikami przeprowadzonej sekcji zwłok. Dobro postępowania, jak również rodziny zmarłego nie pozwala na ich przedstawienie. Wskazuję przy tym, że prokuratura oczekuje na ostateczną opinię sądowo-lekarską, dotyczącą przyczyny zgonu pokrzywdzonego.

Przypominamy, że pogrzeb Żory odbędzie się w tym tygodniu w środę w Warszawie.

Źródło: Super Express

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez szymon

Edyta Pazura i Cezary Pazura pokazują, jak obchodzili Sylwestra

Wizja Krzysztofa Jackowskiego motorem napędowym dla policji? Mundurowi sprawdzą jego trop