w ,

Edyta Pazura i Cezary Pazura pokazują, jak obchodzili Sylwestra

fot. czarekpazura

Mimo że Sylwester miał miejsce trzy dni temu i obchody nowego roku stają się powoli odleglejszą przeszłością, to nadal w sieci możemy ujrzeć podsumowania minionego roku. Gwiazdy decydującą się też pochwalić, jak spędziły ostatni wieczór 2021 roku dopiero kilka dni po rozpoczęciu tego nowego. Tak właśnie jest w przypadku Edyty i Cezarego Pazurów. Małżonka aktora pozytywnie zaskoczyła: „Podobno żeby mieć zasięgi na Insta, to należy szokować…„.

Tylko wczoraj wspominaliśmy o tym, że Jessica Ziółek wraz z rozpoczęciem się nowego roku zaprezentowała nowego chłopaka. Ponadto na dłoni Marceli Leszczak po raz drugi pojawił się pierścionek zaręczynowy od Michała „Miśka” Koterskiego. Nie zabrakło też wyników i zadowolenia Jacka Kurskiego po „Sylwestrze Marzeń z Dwójką”. Natomiast rodzina Pazurów Nowy Rok przywitała w rodzinnym gronie, a 33-latka zebrała ogrom pozytywnych opinii na temat swojej autentyczności i kreacji, w jakiej się zaprezentowała.

1 stycznia na Instagramowym profilu aktora urodzonego w Tomaszowie Mazowieckim światło dzienne ujrzało zdjęcie, do którego zapozowała cała rodzinka. Widzimy na nim, że każdy jest odświętnie ubrany. Edyta Pazura postawiła na jasnoróżową sukienkę z czerwonymi ornamentami. Natomiast 12-letnia córka Amelia ma na sobie białą bluzkę, a 3-letnia Rita ubrana została w białą sukienkę. Z kolei 9-letni Antoni wraz ze swoim tatą postawili na garnitury.

W takim składzie przywitaliśmy Nowy Rok! Całusy dla Was od całej naszej Rodzinki

– czytamy pod najnowszym postem 59-latka.

Kulisy Sylwestra zdradziła partnerka Pazury, która wstawiła post aż z dziesięcioma fotkami. Opis tej publikacji brzmi następująco:

Podobno żeby mieć zasięgi na Insta, to należy szokować…

1) Domówka czyli piwo i kołdra

2) Robię się na bóstwo

3) Wyciągamy gazetę do gaci

4) W końcu jestem bóstwem

5) Okulary bezalkoholowe.

6) Wygrywam w Rummikub online.

7) Umięśnione plecy Cezarego Pazury

8) Uśpiłam Myszkę Miki

9) Wielka Stopa uczy Małą Stopę

10) Mój rap, moja rzeczywistość

………..koniec szoku……..

– napisała Edyta Pazura.

W komentarzach fani byli bardzo zachwyceni i dostrzegli, że rodzina dobrze się bawiła. Na wielką uwagę zasługują przede wszystkim słowa kierowane w stronę Edyty, a szczególnie do jej dystansu i naturalności.

Widać, że dobrze się bawiliście. I o to chodzi w Sylwestra” ; „Uwielbiam ten dystans, tą naturalność i luźną gumę w gaciach” ; „Uwielbiam” ; „Jesteś najlepsza” ; „Najważniejsze mieć dystans do Siebie” ; „No uwielbiam Cię kobieto, więcej komentarza nie potrzeba” ; „Uwielbiam Pani poczucie humoru i dystans do siebie. Szczęśliwego Nowego!”

To tylko przykładowe komentarze internautów. Jednak jest ich o wiele więcej, a więc możemy wydedukować, że Edyta Pazura doskonale wstrzeliła się z tego typu publikacją.

A jak Wam podobają się sylwestrowi Pazurowie?

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Cezary Pazura (@czarekpazura)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez 𝐄𝐝𝐲𝐭𝐚 𝐏𝐚𝐳𝐮𝐫𝐚 (@edyta_pazura)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez 𝐄𝐝𝐲𝐭𝐚 𝐏𝐚𝐳𝐮𝐫𝐚 (@edyta_pazura)

Źródło: Instagram / edyta_pazura / czarekpazura

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Meghan i Harry chcą się wyprowadzić z willi za ponad 60 milionów złotych: „Nie są nią zachwyceni”

Prokuratura nadal bada okoliczności śmierci Żory Korolyova. Są już wyniki sekcji zwłok