w

Partnerka Żory Korolyova opublikowała pożegnalny wpis. Mocno ściska serce

Fot. Instagram / Ewelina Bator

Ewelina Bator opublikowała wpis, w którym żegna swojego zmarłego partnera – Żora Korolyova. To niezwykle smutna historia.

Nagła śmierć 34-letniego tancerza spadła na opinię publiczną jak grom z jasnego nieba. Na początku nikt nie mógł w to uwierzyć i część osób wręcz sugerowała, że to tylko plotki. Niestety smutne wieści się potwierdziły, a ludzie pozostali w ciężkim szoku.

Wiele osób pytało jak to możliwe, że zdrowy człowiek w młodym wieku odszedł tak nagle i tajemniczo. Sprawą zajęła się nawet prokuratura, która przeprowadziła sekcję zwłok Żory Korolyova. Oczywiście w tle sprawy szybko pojawiły się różne teorie dotyczące przyczyny zgonu, ale partnerka zmarłego poprosiła, aby poczekać na oficjalny komunikat i nie spekulować.

Wczoraj odbył się pogrzeb Żory, na który przybyło wiele znanych osób ze świata show-biznesu. Naturalnie w ostatniej drodze tancerzowi również towarzyszyła jego partnerka – Ewelina Bator. Para była ze sobą od pięciu lat, a podczas ceremonii następująco pożegnała swojego u kochanego: – Dziś czas się pożegnać, do zobaczenia kochanie, dziękuję. Dziękuję, że dałeś mi tyle wspomnień, będę je nieść przez życie i pielęgnować.

Tego samego dnia dodała czarno-białą fotografię na Instagrama i podpisała ją kilkoma wzruszającymi słowami:

Kochanie moje! Odprowadziłam Ciebie najlepiej jak umiałam! Kocham Cię i jesteś z Nami! Dziękuję Ci za siłę którą mi dałeś!
Do zobaczenia 💔❤️

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez szymon

Anna Lewandowska na Malediwach za każdą noc płaci krocie! Kwota przyprawia o zawrót głowy

Antyszczepionkowiec Novak Djoković w tarapatach! Anulowano mu wizę