w

SuperSuper

Partnerka Żory Korolyova: „Nie spekulujcie, proszę, o przyczynie jego śmierci”

Fot. Instagram / Ewelina Bator

Świąteczny tydzień zaczął się dla miłośników tańca w bardzo nieprzyjemny sposób. Nagła śmierć Żory Korolyova wstrząsnęła całym środowiskiem i nie tylko.

Zaledwie 34-letni tancerz zmarł z wtorku na środę. Informacja ta błyskawicznie obiegła media. Nikt nie mógł uwierzyć, że to prawda, a wieści się niestety potwierdziły.

Żora zdobył popularność za sprawą programu „Taniec z gwiazdami„, w którym brał udział. Swoim pozytywnym nastawieniem do świata i poczuciem humoru szybko zjednał sobie serca wielu fanów.

Wraz z kolejnymi doniesieniami o odejściu tancerza, pojawiły się spekulacje związane z przyczyną jego śmierci. Między innymi „Super Express” informował, że przyczyną zgonu było zapalenie mięśnia sercowego.

Ewelina Bator, czyli partnerka zmarłego Żory zareagowała na kolejne kondolencje, które do niej spływają. Opublikowała wzruszający wpis na Instagramie.

Kochany mój! Zrobiłeś mi to zdjęcie, a ja powiedziałam, że przybijam piątkę wszystkim tam na górze, którzy się nami opiekują… Nie wierzę, że jesteś tam… Ogromna część mnie odeszła razem z Tobą, mój aniołku – rozpoczęła. Następnie zwróciła się do wszystkich osób, które do niej piszą.

Nie jestem w stanie odpisać nawet Wam wszystkim, dlatego przepraszam, że tak tutaj, ale chcę, żebyście wiedzieli, że Żora zostanie pochowany w Warszawie, w mieście, które kochał i wśród ludzi, którzy chcą go pożegnać. Nie znamy jeszcze daty – poinformuję Was, kiedy to nastąpi. Opiekuję się jego mamą, a ona opiekuje się mną. Dziękuję Wam za każde słowo wsparcia. Nie macie pojęcia, jak wiele znaczy.

Pod koniec wpisu Ewelina postanowiła uciąć kolejne spekulacje związane z przyczyną śmierci Żory. Napisała: – Nie spekulujcie, proszę, o przyczynie jego śmierci. Jest ona nieznana jeszcze. Nie wciągajmy w to politycznych tematów.

Fot. Instagram / Ewelina Bator
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Komentarze są zamknięte.

2 komentarzy

Napisane przez szymon

Szymon Hołownia zostanie ojcem po raz drugi!

Maja Bohosiewicz w pięknej czerwonej bieliźnie. Fani zbierają szczęki z podłogi