w

SuperSuper DramatDramat HahaHaha

Maja Bohosiewicz w pięknej czerwonej bieliźnie. Fani zbierają szczęki z podłogi

Fot. Instagram / Maja Bohosiewicz

Maja Bohosiewicz jednym z ostatnich opublikowanych na Instagramie zdjęć wprawiła w istny zachwyt wielu swoich fanów. Ci nie szczędzą jej komplementów.

Zima w Polsce w pełni, a Maja Bohosiewicz nie jest jej fanką. Między innymi dlatego wraz z rodziną uciekła do Dubaju, gdzie zamierza spędzić zimowy okres.

Maja regularnie relacjonuje na Instagramie jak wygląda życie w tym arabskim kraju. Pochwaliła się również, że wynajęła już tam mieszkanie, a co więcej, znalazła nawet przedszkole dla swoich dzieci.

Choć większość śledzących jej profil osób z zachwytem obserwuje kolejne posty aktorki, to czasami trafiają się zawistni fani. Niedawno w komentarzach trafiło się pytanie czy Maja nie boi się pozostawiać swoich dzieci pod opieką niani. Aktorka odpowiedziała wtedy w sarkastyczny sposób – “Zastanawiałam się, czy nadal mają dwie nerki”.

Tym razem jednak na próżno szukać negatywnych komentarzy. Zdjęcie Mai Bohosiewicz w czerwonej bieliźnie rozpaliło wyobraźnie wielu mężczyzn. Zresztą Panie również nie kryją zachwytu.

  • ❤️❤️❤️❤️😍😍😍😍🔥🔥🔥🔥🔥 pięknie wyglądasz!!!! 😍🔥❤️
  • Hot 🔥🔥🔥 bielizna tez niezła 😉😉😉
  • Sexiiii🔥❤️
  • Maja jesteś bardzo piękną kobietą❤️
  • U Majka 🔥❤️🔥 moja petardina!!!

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Komentarze są zamknięte.

Jeden komentarz

Napisane przez szymon

Partnerka Żory Korolyova: „Nie spekulujcie, proszę, o przyczynie jego śmierci”

Karolina Pisarek pochwaliła się nowym wozem. Co za cudo!