w

Podczas Fryderyków doszło do groźnego wypadku. Jeden z artystów trafił do szpitala. Co się stało?

fot. Facebook / YouTube

Właśnie odbywają się Fryderyki 2022. Podczas prestiżowej gali wręczane są najważniejsze wyróżnienia muzyczne w Polsce. Niestety, tegoroczne Fryderyki przyniosły też nieszczęśliwe wieści. Podczas prób do ceremonii doszło do wypadku.

Prestiżowa gala Fryderyków już po raz drugi organizowana jest w Szczecinie. Podczas ceremonii ogłoszenia laureatów i laureatek w kategoriach muzyki rozrywkowej i jazzowej wystąpią m.in. Daria Zawiałow, Kaśka Sochackiej czy Mery Spolsky.

Wypadek podczas Fryderyków

Jednym z zespołów, który również miał zagrać podczas gali, było T.Love, z którym występuje Sidney Polack. Niestety, podczas prób doszło do nieszczęśliwego wypadku wiążącego się z koniecznością pobytu artysty w szpitalu.

Kochani! Bardzo nam przykro, ale niestety nie możemy dla Was wystąpić na dzisiejszej gali Fryderyk Festiwal, ponieważ Sidney Polak uległ wypadkowi podczas próby. Trzymajcie kciuki za jego zdrowie!” – poinformował Muniek z T.Love.

Sidney Polack miał spaść z ponad dwumetrowej sceny na beton poniżej. Jak informuje sam artysta, scena nie była zabezpieczona.

Mam cos tam zlamanego w kregoslupie ale cos niegroznego ponoc. No i nadzialem sie na talerz. Scena byla bez barierek niestety” – napisał poszkodowany artysta w komentarzu na Facebooku.

Źródło: Facebook

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Fryderyki 2022. Lista zwycięzców, fot. Facebook

Fryderyki 2022. Lista zwycięzców. Kto w tym roku odebrał statuetki? [NA ŻYWO]

Mata zaskakuje na gali Fryderyków. Woźniak-Starak aż zaniemówiła z wrażenia