w ,

Fryderyki 2022. Gwiazdy zachwycają kreacjami na gali: Daria Zawiałow, Monika Brodka, Sanah, Natalia Szroeder…. [ZDJĘCIA]

fot. Daria Zawiałow , Sanah , Monika Brodka , Young Leosia (Instagram / Instagram / AKPA / AKPA)

Na gali rozdania Fryderyków 2022 tłumnie zjawiły się gwiazdy polskiej branży muzycznej. Jak postanowili się ubrać sławni artyści i artystki?

W piątek 29 kwietnia o godzinie 20 rozpoczęła się gala Fryderyki 2022. Na prestiżową uroczystość do szczecińskiej Netto Areny licznie przybyły polskie gwiazdy muzyki rozrywkowej oraz jazzowej.

Największe szanse na odbiór słynnej statuetki miała Daria Zawiałow, która otrzymała aż osiem nominacji w różnych kategoriach. Zaraz za Darią uplasowała się Sanah z sześcioma nominacjami.

W gronie wyróżnionych nominacjami znaleźli się także m.in. Kaśka Sochacka, Krzysztof Zalewski, Mata, Young Leosia, Krystian Ochman czy Monika Brodka.

Na czerwonym dywanie do zdjęć fotografów chętnie pozowali też artyści, którzy uświetnili imprezę swoim występem. Jak wyglądały kreacje gwiazd?

Monika Brodka

Spojrzenia przyciągała między innymi Monika Brodka, która zdobyła statuetkę za najlepszy teledysk „Game Change”. Brodka zdecydowała się na oryginalną kreacje z prześwitującej czarnej siatki.

Monika Brodka, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Daria Zawiałow

Daria na gali pojawiła się w długiej czarnej kreacji z wzorzystymi ozdobami. Widzowie często mieli okazję podziwiać ją na scenie, ponieważ do domu wróciła z aż trzema Fryderykami.

Daria Zawiałow, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Young Leosia

Nominowana w kategoriach Artystka Roku oraz Fonograficzny Debiut Roku Young Leosia do zdjęć fotoreporterów zapozowała w nowej fryzurze. Artystka wybrała oryginalną i kolorową stylizację.

Young Leosia fot. Piętka Mieszko/AKPA

Sanah

Druga najbardziej nominowana gwiazda na tegorocznej gali postawiła na klasyczną zieloną suknię.

Sanah, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Kwiat Jabłoni

Kwiat Jabłoni to duet, który swoim występem umilił czas widzom Fryderyków. Trzeba przyznać, że pięknie się razem prezentowali.

Kwiat Jabłoni, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Natalia Szroeder

Natalia Szroeder wystąpiła podczas gali, a następnie miała okazję wręczyć jedną ze statuetek swojej najlepszej przyjaciółce – Darii Zawiałow.

Natalia Szroeder, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Krzysztof Zalewski

Krzysztof Zalewski, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Kaśka Sochacka

Kaśka Sochacka, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Henryk Miśkiewicz z córką Dorotą

Dorota Miśkiewicz, Henryk Miśkiewicz, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Gabi Drzewiecka i Damian Michałowski

Damian Michałowski, Gabi Drzewiecka, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Mata zaskakuje na gali Fryderyków. Woźniak-Starak aż zaniemówiła z wrażenia

W dostawie broni Ukraińcy znaleźli ukryty list od… królowej Hiszpanii. Przekazała im prezent