w

Muniek Staszczyk chwali się… religijnym psem. Na dowód pokazał zdjęcie

fot. Instagram

Muniek Staszczyk nie słynął z religijności, ale kilka lat temu stał się gorliwym katolikiem. Muzyk obecnie przekazuje, że dużo zawdzięcza Bogu i często daje świadectwo swojej wiary, uczestnicząc m.in. w pielgrzymkach. Tym razem Muniek pochwalił się, że posiada… religijnego psa.

Rock nie kojarzy się z pobożnością, a wręcz przeciwnie – gwiazdy tego typu muzyki zazwyczaj nie słyną z prowadzenia życia zgodnie z kościelnymi zaleceniami. Jednym z wyjątków jest jednak Muniek Staszczyk, który od kilku lat zmienił swoje podejście do religii.

Muniek Staszczyk i wiara

Muzyk wielokrotnie przyznawał, że w przeszłości nie żył zgodnie z bożymi przykazaniami. Współzałożyciel zespołu T. Love zabrał głos między innymi podczas Diecezjalnych Dni Młodych, kiedy to opowiedział o swoich wcześniejszych przewinieniach.

– „Gram rock and rolla 35 lat. T. Love to nie był skład złożony z ministrantów i różne rzeczy się działy. Znam wszystkie uroki hedonizmu i bycia popularnym. Wielokrotnie jednak mocno upadałem na pysk, nie mając świadomości z jakiego powodu. W 2009 r. napisałem piosenkę 'Lucy Phere’. To był ciężki okres mojego życia” – opowiadał muzyk.

Muniek Staszczyk kilka lat temu przeżył jednak wielką zmianę i stał się gorliwym katolikiem. W programie Kuby Wojewódzkiego stwierdził nawet, że jako katolik należy do „do najbardziej dyskryminowanej grupy w Europie”.

Niektóre z religijnych wypowiedzi muzyka przysporzyły pewnych kontrowersji. Tak stało się choćby, kiedy w wywiadzie dla RMF FM piosenkarz powiedział, że ludzie z problemami psychicznymi, zamiast szukać pomocy u psychologa, powinni zwrócić się ku wierze.

– „Ludzie płacą kupę pieniędzy na kozetkach, ale wiara jest za darmo. Nigdy się nie zawiodłem na Jezusie Chrystusie. Ty też możesz spróbować” – przekonywał Muniek.

Wypowiedź została negatywnie odebrana, a internauci zauważali, że nawet na katolickich uczelniach wykładana jest psychologia.

„Religijny pies”

Muniek pochwalił się teraz, że nie jest jedyną religijną osobą w swoim domu. Na swoim Instagramie muzyk zamieścił zdjęcie, które ma dowodzić, że religijny jest również jeden z jego… psów.

Nora jest bardzo religijna. Grzeczny Mops! (W pyszczku ma różaniec)” – napisał Muniek Staszczyk.

fot. Instagram

Źródło: Instagram

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Dwuletni chłopczyk zginął na miejscu. Pilnowała go pijana babcia

Dostał wyrok jak za pobicie - fot. Śląska.Policja

Na oczach dzieci brutalnie skatował niewinnego mężczyznę, a potem próbował je wywieźć. Dostał wyrok jak za pobicie. „Tańczył z radości”