w ,

Michał Wiśniewski startuje z nowym show! Co wymyślił kontrowersyjny artysta?

Fot. Michał Wiśniewski / Instagram

Michał Wiśniewski nie daje o sobie zapomnieć. Charakterystyczny artysta poinformował fanów o swoim najnowszym przedsięwzięciu, jakim będzie prowadzenie reality-show.

Bez wątpienia Michał Wiśniewski od samego początku kariery dbał o to, aby nie sposób było go pomylić z innymi artystami. Charakterystyczne stylizacje w połączeniu z ogromnym talentem i głosem nie do podrobienia zapewniły mu ogromną sławę.

Mimo gigantycznej popularności i dochodów, których pozazdrościć mogła mu spora część branży, wokalista wpadł w bardzo poważne problemy finansowe. W 2018 roku Michał ogłosił upadłość konsumencką, a gromadzony latami przez niego dobytek trafił do syndyka. Jak to możliwe?

Wiśniewski wytłumaczył jak przeszastał fortunę: Czy trudno jest przehulać 35 mln zł? No pewnie, że to jest łatwe. A jak myślicie? Policzmy. Te 35 mln zarobiłem przez 10 lat. Wychodzi po 3,5 miliona rocznie. I co roku kupujesz sobie samochód za bańkę, a koledze dajesz poprzedni. No, to ile masz już baniek? 2,5. To idzie oczywiście na głupoty, no bo na co możesz stracić takie pieniądze? Tu kupisz samochód, tu samolot, tam apartamenty w Tajlandii.

Jakiś czas temu jednak stanął na nogi i w rozmowie z portalem Jastrząb Post oświadczył, że jest wolny od wszelkich zobowiązań finansowych. Co więcej, ma ambitne plany na najbliższe miesiące związane z prowadzeniem reality-show.

Jak donosi portal Wirtualne Media, Wiśniewski będzie prowadził program, w którym pokaże budowę swojego domu pod Warszawą. Co jednak szczególnie warte podkreślenia, wokalista na sam proces tworzenia nie wyda ani grosza.

Program Michała będzie można oglądać w Polsacie oraz w serwisie YouTube.

Ciekawy pomysł?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez szymon

Pytanie na śniadanie

Pytanie na śniadanie zaliczyło sporą wpadkę w sieci. Pomylili imię Ochmana. Wokalista nie zostawił tego bez reakcji

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa wściekła się na użytkowników TikToka. W ostrych słowach podsumowała to, jak zachowują się w sieci