w

Julia Wieniawa wściekła się na użytkowników TikToka. W ostrych słowach podsumowała to, jak zachowują się w sieci

Julia Wieniawa
Julia Wieniawa

Julia Wieniawa jest bardzo aktywna w sieci. Na swoim profilu na TikToku udostępnia zabawne filmiki, a od czasu do czasu zdarza jej się tam też śpiewać. Zdradziła, że jest oburzona zachowaniem użytkowników aplikacji. W mocnych słowach podsumowała to, co dzieje się pod jej nagraniami.

Julia Wieniawa jest aktorką i piosenkarką. Pierwsze kroki w zawodzie stawiała w Warsztatowej Akademii Musicalowej w Teatrze Muzycznym Roma. Największą popularność przyniósł jej debiut w Rodzince.pl. W serialu wcieliła się w postać Pauliny, która w krótkim czasie zyskała sporą sympatię widzów. Od tamtego momentu nie może narzekać na brak zawodowych propozycji. Miała okazję wystąpić w pierwszym polskim horrorze, pt. W lesie dziś nie zaśnie nikt oraz jego kontynuacji Wszyscy moi przyjaciele nie żyją. Jej talent docenił także Patryk Vega, który zaproponował jej rolę w Small World.

Artystka jest kobietą wielu talentów. Od pewnego czasu próbuje szturmem podbić rynek muzyczny. Na swoim koncie ma kilka singli, a od czasu do czasu zdarza jej się śpiewać także w utworach innych artystów. Ostatnio premierę miała jej najnowsza piosenka pt. Rozkosz. W zaledwie tydzień klip obejrzało ponad pół miliona widzów.

Mimo że gwiazda odnosi spektakularne sukcesy, na jej twarzy nie zawsze pojawia się uśmiech. W jednym z najnowszych nagrań opublikowanych w mediach społecznościowych mocno poirytowana skrytykowała hejterów.

Julia Wieniawa ostro skrytykowała użytkowników TikToka

Wieniawa dała się poznać wszystkim, jako niezwykle spokojna dziewczyna, nie mniej jednak zdarzają się sytuacje, kiedy i ją ponoszą nerwy. W mocnym wideo ostro podsumowała internautów, którzy w obraźliwy sposób wypowiadają się na temat innych osób.

Aktorka od dwóch lat aktywnie udziela się na TikToku, jednak nie do końca jest zadowolona z tego, co wyprawia się w aplikacji. Zwróciła uwagę, że wielu użytkowników hejtuje ludzi w komentarzach. W ostrych słowach zdradziła, co sądzi na ten temat.

Co mnie wku**wia. Zauważyłam niesamowicie dużo hejtu na TikToku i to oczywiście bezpodstawnego, nieuzasadnionego i po prostu z du**y – powiedziała.

Julia nie kryje swojego oburzenia tym, jak wiele osób bezpodstawnie obraża ludzi. Rzekomo wyrażają one tylko swoje zdanie, jednakże robią to w taki sposób, by zranić drugiego człowieka.

Nie mogę wyjść z podziwu, jak wiele młodych osób pisze negatywne komentarze pod obojętnie jakimi filmikami – przyznała.

Wieniawa zauważyła również smutną prawdę. Wiele osób robi to tylko po to, by zwrócić na siebie uwagę i zyskać dodatkowe polubienia lub obserwacje.

Smuci mnie to, że aby zostać docenionym „lajkiem” dzieciaki muszą pisać coś chamskiego, niemiłego. Dzięki czemu nagle otrzymują 150 polubień pod komentarzem.

Wielu internautów hejt tłumaczy tym, że mają one prawdo do wyrażania własnego zdania, a co za tym idzie, mogą do woli krytykować innych. Nie liczą się jednak z tym, że po drugiej stronie ekranu jest człowiek, który ma uczucia.

Ludzie! Opinię można wyrazić w kulturalny sposób, a nie kogoś mieszając z błotem – dodała.

Przy okazji dała internautom cenną wskazówkę:

Bądźmy dla siebie wzajemnie życzliwi i jeżeli coś ci się nie podoba, napisz to kulturalnie, bądź po prostu przewiń filmik dalej, a nie chwal się tym jaki jesteś oryginalny, że kogoś obraziłeś.

Nie sposób nie zgodzić się z Julią Wieniawą. Czy wy także zwróciliście uwagę na problem hejtu w sieci?

Poniżej możecie obejrzeć całe nagranie udostępnione przez Julię na TikToku.

@juliawieniawa

Apeluję o życzliwość. Miłego dnia! ❤️‍🔥 #hateisnotgreat

♬ dźwięk oryginalny – Julia Wieniawa

Co znaczy pojęcie hejt?

Hejt to słowo pochodzące z języka angielskiego, a dokładniej od słowa hate, czyli nienawidzić. Hejterem jest każdy, kto publikuje w sieci obraźliwe komentarze, przekraczające społeczne granice, które promują mowę nienawiści, prowokują do kłótni, obrażają lub mają na celu obniżyć samoocenę osoby obrażanej (inaczej hejtowanej).

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Oliwia

Michał Wiśniewski startuje z nowym show! Co wymyślił kontrowersyjny artysta?

Wojciech Błach

Wojciech Błach został ojcem! Żona aktora pochwaliła się zdjęciem maleństwa