w

Pytanie na śniadanie zaliczyło sporą wpadkę w sieci. Pomylili imię Ochmana. Wokalista nie zostawił tego bez reakcji

Pytanie na śniadanie
Pytanie na śniadanie

Krystian Ochman okazał się bezkonkurencyjny na sobotnich preselekcjach do Eurowizji. Z racji swojej wygranej został zaproszony do Pytania na śniadanie. Prowadzący, zapowiadając jego udział, zaliczyli karkołomną wpadkę.

Krystian Ochman to utalentowany wokalista, o którym cała Polska usłyszała w momencie, gdy zgłosił się do The Voice of Poland. Już podczas przesłuchać w ciemno oczarował jurorów, którzy zabiegali o to, by dołączył do ich drużyny. Ostatecznie trafił pod skrzydła Michała Szpaka i pod jego czujnym okiem szkolił warsztat. W finale okazał się bezkonkurencyjny.

Wokalista stawia coraz śmielsze kroki w świecie show-biznesu oraz odnosi coraz większe sukcesy. W minionym tygodniu wziął udział w preselekcjach do Eurowizji 2022, podczas których zaprezentował utwór River. O wygraną walczył z Darią, która na początku była faworytką. Krótko po tym została zdetronizowana przez Ochmana, który zdaniem widzów wypadł lepiej i to właśnie on będzie reprezentował Polskę w Turynie.

Wpadka na profilu Pytania na śniadanie. Pomylili imię Krystiana Ochmana

Pytanie na śniadanie to poranny magazyn, który emitowany jest na antenie TVP2 od 2002 roku. Program prowadzą m.in. Izabella Krzan, Tomasz Kammel, Ida Nowakowska, Tomasz Wolny i Katarzyna Cichopek. Nie mają oni łatwego zadania, ponieważ format nadawany jest na żywo. Mimo iż wszyscy perfekcyjnie przygotowują się do pracy, od czasu do czasu zdarza im się zaliczać wpadki na wizji.

Jednym z gości niedzielnego wydania był Ochman, który z uwagi na swoje zwycięstwo cieszy się teraz ogromnym zainteresowaniem mediów. Zanim jednak materiał został wyemitowany na antenie Telewizji Polskiej, zapowiedziano jego wizytę w studio na oficjalnym profilu śniadaniówki na Facebooku. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że osoby odpowiedzialne za prowadzenie social mediów przedstawiły go jako… Krzysztofa.

Osoby odpowiedzialne za udostępnienie wpisu w krótkim czasie zauważyły swój błąd i go poprawiły. Nie uchroniło to ich jednak przed krytyką ze strony Ochmana. W krótkim komentarzu krótko wyjaśnił, kogo gościli w studio.

Byłem dziś Waszym gościem i mam na imię Krystian

Artysta oczywiście doczekał się oficjalnych przeprosin. Warto zaznaczyć, że to nie pierwsza taka wpadka na profilu Pytania na śniadanie. Jakiś czas temu udostępniono na nim pytanie o to, czy internauci są za czy przeciw jedzeniu dziecka przy bajkach.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Zagraniczny ekspert ocenia, jak Krystian Ochman wypadnie na Eurowizji 2022!

Michał Wiśniewski startuje z nowym show! Co wymyślił kontrowersyjny artysta?