w

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski ODCHODZĄ z „Pytania na śniadanie”. Wydali oświadczenie i pożegnali się z widzami

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski - fot. AKPA
Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski - fot. AKPA

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzejewski poinformowali, że odchodzą z popularnego programu śniadaniowego. Pożegnali się z fanami w instagramowym poście. Zaskakująca decyzja?

Katarzyna Cichopek Maciej Kurzajewski to para, która od samego początku wzbudza bardzo duże zainteresowanie mediów, a także fanów. Internauci chętnie śledzą ich wspólne życie, którym oni sami często chwalą się w mediach społecznościowych. Nie mieli jednak łatwych początków. Rozpad małżeństwa Cichopek z Marcinem Hakielem odbył się w atmosferze skandalu. Wraz z Kurzajewskim do tej pory muszą walczyć ze swoimi dawnymi partnerami, którym zdarza się wypowiadać o nich publicznie. Oni jednak zdają się nie przejmować. Coraz więcej mówi się o tym, że planują ślub. Teraz nadszedł czas na jeszcze jedną dużą zmianę w ich życiu.

Cichopek i Kurzajewski odchodzą z „Pytania na śniadanie”

We wtorek na Instagramie pojawił się wspólny wpis pary, który zszokował internautów. Do tej pory można było ich oglądać jako duet prowadzących program Pytanie na śniadanie. Nagle poinformowali, że odchodzą ze śniadaniówki. W oświadczeniu podziękowali wszystkim odpowiedzialnym za produkcję.

Dziękujemy za wspaniałą współpracę przy produkcji programu „Pytanie na śniadanie”. Dziękujemy wydawcom za zaufanie i wsparcie, które umożliwiły nam realizację tego programu. Wasza determinacja i zaangażowanie były kluczowe dla jego sukcesu. Dziękujemy gościom, którzy zechcieli podzielić się swoimi historiami, wiedzą i doświadczeniem. Wasza obecność w studiu sprawiła, że każde wydanie programu było wyjątkowe i interesujące – czytamy.

Zwrócili się również bezpośrednio do widzów z podziękowaniami za oglądanie.

Najważniejsze podziękowania kieruję również do naszych Widzów. Dziękujemy Wam za codzienną obecność przed telewizorami. To dzięki wam program Pytanie na śniadanie ma sens i jest najchętniej oglądanym programem śniadaniowym w Polsce. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie emocje, których nam dostarczacie, za wasze komentarze i zaangażowanie w nasze tematy.

Zakończyli wpis, życząc powodzenia nowym prowadzącym.

Na tę chwilę nie zdradzili powodu takiej decyzji. Z oświadczenia nie dowiadujemy się też, czy sami zrezygnowali z posad, czy to im podziękowano.

Będziecie tęsknić za tą parą?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Kinga i Marcin, Ślub od pierwszego wejrzenia - fot. screenshot Instagram @slubodpierwszegowejrzenia_tvn

„Ślub od pierwszego wejrzenia”. Kinga zorganizowała imprezę rozwodową. Jest wymowny komentarz Marcina. „Sam bym na to nie wpadł”

fot. Pexels @MirkoFabian

Oscary 2024 coraz bliżej! Przedstawiamy piętnaście ciekawostek na temat tej prestiżowej nagrody, które mogą zaskoczyć