w

Maciej Kurzajewski skomplementował inną kobietę na antenie „Pytania na śniadanie”. Reakcja Cichopek podbiła internet [ZDJĘCIA]

fot. "Pytanie na śniadanie" - TVP

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski tworzą parę nie tylko w życiu osobistym, ale także podczas prowadzenia, „Pytania na śniadanie”. Uwagę internautów przykuła mina, która pojawiła się na twarzy Kasi, podczas gdy jej partner podziwiał urodę ekspertki zaproszonej do programu.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski tworzą aktualnie jedną z bardziej rozpoznawalnych par w polskim show-biznesie. Jakiś czas temu, w dniu swoich urodzin, Cichopek potwierdziła dotyczące jej związku z Kurzajewskim plotki, które już od dawna krążyły po internecie.

Małą rolę w całym wyznaniu odegrała Paulina Szmaszcz, która pod jednym z urodzinowych zdjęć Cichopek niespodziewanie wspomniała, że cieszy się, iż Maciej zabrał ją na wakacje do Izraela. Parze nie pozostało więc wtedy nic innego, jak tylko ujawnić się publicznie. Kasia i Maciej w trakcie wspólnego wyjazdu zaprezentowali swój pocałunek na antenie „Pytania na śniadanie”.

Obecnie dzielą ze sobą nie tylko życie prywatne, ale także zawodowe i nadal wspólnie działają przy prowadzeniu programu „Pytanie na śniadanie”. Ostatnio pochwalili się nawet swoimi umiejętnościami w tańcu, wykonując zmysłowe ruchy do bachaty.

Kurzajewski skomplementował inną kobietę na antenie

Do programu została niedawno zaproszona ekspertka od masażu twarzy. Po zakończonej rozmowie Kurzajewski postanowił obrzucić komplementami zaproszoną specjalistkę. Nie szczędził jej miłych słów!

Jeszcze raz muszę powiedzieć, wygląda pani cudownie, pięknie, naprawdę, znakomicie, dziękujemy bardzo – powiedział Maciej.

Mina, która pojawiły się wtedy na twarzy Katarzyny Cichopek, rozśmieszyła internautów, którzy krótkie nagranie opatrzyli tytułem: „Kiedy twój partner komplementuje w twojej obecności inne kobiety”.

Zabawny urywek programu pojawił się między innymi na znanym profilu instagramowym Make Life Harder. Na filmiku można dostrzec, jak Kasia przez chwilę pozostaje w nienaturalnym uśmiechu.

Minę Katarzyny Cichopek możecie zobaczyć poniżej

fot. Instagram screenshot
fot. Instagram screenshot
fot. Instagram screenshot

Źródło: „Pytanie na śniadanie” ; Instagram

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Mama Dody gorzko o swoim występie w telewizji: „Stara jestem i gruba na tym wszystkim” [VIDEO]

Zmarł „najbrudniejszy człowiek świata”. Zachorował wkrótce po tym, jak mieszkańcy namówili go na kąpiel