w ,

Beata Tadla i Tomasz Tylicki nowymi prowadzącymi „Pytanie na śniadanie”. Już na samym początku doszło do wpadki. Opinie internautów o ich debiucie są podzielone

Beata Tadla, Tomasz Tylicki - fot. Instagram @pytanienasniadanie
Beata Tadla, Tomasz Tylicki - fot. Instagram @pytanienasniadanie

W sobotę Beata Tadla i Tomasz Tylicki mieli swój debiut w roli prowadzących Pytania na Śniadanie. Widzowie ochoczo komentowali występ tego duetu. Zdania są podzielone.

Telewizja Polska przez ostatnie tygodnie przechodzi największą rewolucję w swojej historii. Najpierw dziennikarze z Wiadomości pożegnali się z pracą, a następnie nadszedł czas na zmiany w Pytaniu na Śniadanie. Z popularnego formatu odeszło grono prowadzącychKatarzyna CichopekMaciej Kurzajewski , Anna Popek, Małgorzata Tomaszewska, Rober Rozmus i Małgorzata Opczowska. Natomiast w nowej ekipie prowadzących znajdują się: Joanna Górska, Robert Stockinger, Klaudia Carlos i Robert El Gendy, a także Katarzyna Dowbor i Filip Antonowicz. W sobotnim wydaniu zadebiutowała kolejna para – Beata Tadla i Tomasz Tylicki.

Debiut Tadli i Tylickiego w rolach prowadzących

O nowym duecie prowadzących dowiedzieliśmy się w piątek, a już dzień później prezenterzy zadebiutowali w swojej roli. Już na samym początku miała miejsce drobna wpadka, gdy Beata Tadla przywitała się z widzami przed telewizorami.

Kłaniamy się nisko, to jest Pytanie na śniadanie w środę, w trzecim dniu lutego. To będzie niezapomniany dzień – powiedziała.

Powrót na antenę musiał wywołać w dziennikarce dużo emocji, do czego chwilę później się przyznała.

Jestem ogromne wzruszona, że mogę z Państwem być i z tym oto wspaniałym człowiekiem, świetnym dziennikarzem, Tomkiem Tylickim – dodała.

Fani porannego programu chętnie komentują wszystkie zmiany, które ostatnio zaszły w śniadaniówce. Tym razem było tak samo. Podczas emisji sobotniego wydania na bieżąco spływały komentarze od internautów, którzy dzielili się przemyśleniami na temat nowych gospodarzy show. Zdania były mocno podzielone. Wielu użytkowników było pod wrażeniem profesjonalizmu i dobrej energii.

Dobrze się Was ogląda. Bardzo profesjonalnie i o to chodziło – pisze jedna z komentujących osób.

Nie zabrakło jednak również słów krytyki pod adresem nowych prowadzących. Część widzów domaga się nowych twarzy, innym zaś nie przypadło do gustu zachowanie prezenterów.

A nie można dać nowych twarzy? Przecież jest dużo młodych, zdolnych, a Tadla mi nie pasuje do takiego programu – głosi jeden z komentarzy.

Właśnie oglądam rozmowę i Beata Tadla fatalna, przerywa i zagłusza rozmówców – dodała inna osoba.

A Wy jak oceniacie ten duet?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

fot. Pexels

Ile czasu spędzonego przed ekranem może negatywnie wpłynąć na rozwój dziecka? Naukowcy opublikowali niepokojące badania

Jacek Braciak - fot. YouTube screenshot @imponderabilia

Jacek Braciak jest zakochany? Od kilku miesięcy ma się spotykać z gwiazdą Polsatu. Kim jest wybranka aktora? „OSZALAŁ na jej punkcie”