w

Klaudia Carlos i Robert El Genda nowymi prowadzącymi „Pytanie na śniadanie”! Zadebiutowali w tej roli w niedzielnym wydaniu. Jak im poszło?

Klaudia Carlos, Robert El Gendy - fot. stream.tvp.pl
Klaudia Carlos, Robert El Gendy - fot. stream.tvp.pl

W niedzielnym wydaniu Pytania na śniadanie zadebiutowała nowa para prowadzących. Przyznali na wizji, że mają tremę i zwrócili się do widzów z pewną prośbą. Fani na bieżąco komentują program. Jakie mają zdanie o tym duecie?

Pytanie na śniadanie to popularny program poranny emitowany na antenie TVP 2. Od grudnia w stacji trwają rewolucyjne zmiany. Z programem rozstało się już wiele gwiazd. Ze swoją posadą pożegnała się m.in. Anna Popek. W Pytaniu na śniadanie nie można już oglądać Tomasza Wolnego ani Roberta Rozmusa. Dwa dni temu poznaliśmy nową parę prowadzących: Joannę Górską i Roberta Stockingera. Teraz przyszedł czas na kolejne ogłoszenia.

Klaudia Carlos i Robert El Gendy nowymi prowadzącymi „PnŚ”

W niedzielnej odsłonie Pytania na śniadanie zadebiutował kolejny duet prowadzących – Klaudia Carlos i Robert El Gendy. Carlos jest pierwszą kobietą w polskiej telewizji, która prowadziła serwis sportowy. Na antenie TVP pracuje od 2011 roku. Dołączyła wówczas do ekipy Kawa czy herbata?.

Robert El Genda jest związany z Telewizją Polską od dwudziestu dwóch lat. Prezenter ma już doświadczenie w prowadzeniu tego formatu. W 2018 roku był współgospodarzem w parze z Tamarą Gonzales Perea. Gdy kobieta odeszła z programu, pojawiał się okazjonalnie w różnych duetach. Finalnie przestał być gospodarzem porannego show w 2022 roku.

Carlos i El Gendy pojawili się wspólnie na ekranie po raz pierwszy w niedzielę. Na samym początku postanowili opowiedzieć o towarzyszących im emocjach. Zwrócili się do widzów.

To pierwszy taki program, w którym wspólnie możemy powitać państwa w niedzielę o poranku. Jesteśmy bardzo szczęśliwi i mamy wielką nadzieję, że zyskamy państwa sympatię – powiedziała prowadząca.

Drodzy państwo, jesteście być może zaskoczeni tym oto układem, bo w takiej konfiguracji jeszcze nie byliśmy. Jest nam niezmiernie miło, że możemy powitać was w tym programie. Przyznam szczerze, że czuję się, jakbym wrócił z dalekiej podróży. Jest i wielka ekscytacja, ale i jeszcze większa trema – dodał El Gendy.

Gospodarze programu zwrócili się do widzów z prośbą, by wysyłali wiadomości i komentowali ich debiut. Internauci chętnie skorzystali z tej propozycji. Już ocenili nową parę, a ich zdania są podzielone.

Super duet, naturalny, miło się Was słucha, jakaś lekkość przez Was przebija. Bardzo pozytywnie – głosi jeden z komentarzy.

Nie zabrakło również osób, które uważają, że w śniadaniówce powinni zostać gospodarze, do których publika była przyzwyczajona.

Ta para z dnia dzisiejszego można przeżyć, ale gdzie Nowakowska, Wolny i Kammel? Prosimy zwrócić tych gospodarzy, bo bez nich to lipa – pisze internautka.

A Wy jak oceniacie nową parę prowadzących?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Josh Radnor - fot. Instagram @joshradnor

Josh Radnor WZIĄŁ ŚLUB! Gwiazdor serialu „Jak poznałem waszą matkę” podzielił się zdjęciami z ceremonii. Fani oszaleli z zachwytu

Rośliny - fot. Pexels @minan

Rośliny doniczkowe dla opornych i zapominalskich. Te kwiaty nie są wymagające, a zachwycają nawet zimą!