w

Jacek Braciak jest zakochany? Od kilku miesięcy ma się spotykać z gwiazdą Polsatu. Kim jest wybranka aktora? „OSZALAŁ na jej punkcie”

Jacek Braciak - fot. YouTube screenshot @imponderabilia
Jacek Braciak - fot. YouTube screenshot @imponderabilia

Według relacji anonimowego informatora jednego z serwisów Jacek Braciak znowu jest zakochany. Romans ma trwać już od kilku miesięcy, a jego wybranka jest znaną dziennikarką.

Jacek Braciak to popularny aktor filmowy i telewizyjny. Ma na swoim koncie wiele kultowych ról. Można go zobaczyć w takich filmach jak m.in. Moje wspaniałe życie, Kler, Pod Mocnym Aniołem czy Wołyń. Oprócz udanej kariery fanów interesuje również życie uczuciowe aktora, chociaż on dba o swoją prywatnośc. Przez dziesięć lat był w związku z Mają Hirsch, z którą doczekał się już dorosłego dziecka. Ich związek nie wytrzymał próby czasu. Rozstali się ponad osiem lat temu, ale pozostają w dobrych relacjach. Następnie Braciak związał się z Agatą Buzek. W 2022 roku media obiegły doniesienia o rozstaniu pary, chociaż oni sami nigdy nie poruszali tego tematu publicznie.

Nowa wybranka Jacka Braciaka

Teraz w mediach pojawiły się plotki o nowym związku Jacka Braciaka. Według ustaleń ShowNews w życiu aktora pojawiła się nowa wybranka, którą ma być dziennikarka Polsatu, Dominika Tarczyńska. Podobno para spotyka się już od kilku miesięcy. Mieli się poznać podczas wspólnej pracy nad spotem promującym kampanię społeczną dotyczącą recyklingu. Ten projekt był przez Tarczyńską zapowiadany na Instagramie w lipcu ubiegłego roku. Opublikowała wtedy nawet zdjęcie z Braciakiem.

Informator wyżej wspomnianego serwisu twierdzi, że dziennikarka od razu wpadła aktorowi w oko, a ich relacja rozwinęła się błyskawicznie.

Jacek zakochał się w Dominice od pierwszego wejrzenia. Praktycznie oszalał na jej punkcie i od razu zaczął o nią zabiegać, aż w końcu zdobył jej serce. Od tego pierwszego spotkania wydarzenia potoczyły się bardzo szybko. We wrześniu byli nawet razem na festiwalu filmowym w Gdyni. Ich związek kwitnie – przekazał.

Dominika Tarczyńska nie skomentowała na razie tych doniesień.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Beata Tadla, Tomasz Tylicki - fot. Instagram @pytanienasniadanie

Beata Tadla i Tomasz Tylicki nowymi prowadzącymi „Pytanie na śniadanie”. Już na samym początku doszło do wpadki. Opinie internautów o ich debiucie są podzielone

Justyna Steczkowska, Izabela Zabielska - fot. YouTube screenshot, Instagram @izabelazabielska

Justyna Steczkowska zaliczyła wpadkę. Opublikowała nagranie wyśmiewające tiktokerkę. Wbiła szpilę Izabeli Zabielskiej?